REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 15–21 d.)

REKLAMA

Šią savaitę bus sunku pasiekti didelių laimėjimų darbe ir pergalių varžybose. Svarbių projektų geriau neplanuoti. Bet užtat bus lengva mesti svorį tiems, kurie nestokoja valios ir ryžto. Per Jaunatį – birželio 21 dieną – stebėkite ženklus, kuriuos siųs Visata. Jeigu sugebėsite juos teisingai traktuoti, sužinosite atsakymą į klausimą, kuris jusm seniai neduoda ramybės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite labai ryžtingi, todėl jūsų kelyje pasitaikiusias kliūtis įveiksite be didelių pastangų. Jūsų entuziazmas bus tiesiog užkrečiantis, todėl dabar bus itin palankus metas planuoti kolektyvinį darbą. Kartu galėsite tiesiog kalnus nuversti – net ir pačios didžiausios kliūtys atrodys greitai ir paprastai įveikiamos. Nėra kada tinginiauti – pasinaudokite žvaigždžių siunčiama proga.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Palankus metas spręsti teisinius klausimus bei ieškoti teisybės. Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums šypsosi: nestokosite dėmesio ir pagyrų, todėl jus lydės tikrai pakili nuotaika. Galite sulaukti tikrai patrauklaus darbo pasiūlymo, tačiau neskubėkite jo priimti – pirmiausia pasverkite naujos galimybės privalumus bei trūkumus, o jau tada imkitės tam tikrų veiksmų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenukabinti nosies, ir tęsti pradėtus darbus. Jei pajusite nuovargį, raskite laiko kokybiškam poilsiui – išvykite į gamtą ar suplanuokite trumpas atostogas. Atitrūkę nuo darbų galėsite pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl naujų sumanymų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų laukia gana įtemptas metas, todėl svarbu ieškoti būdų, kurie padėtų jums atsipalaiduoti. Nors darbai nebus atliekami taip sklandžiai, kaip galbūt norėtųsi, tačiau atminkite, kad gyvenimas – ne vien tik jūsų profesinė sritis. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria susirūpinti savo sveikata: net ir menkiausi negalavimai gali išsivystyti į rimtą ligą, todėl svarbu tam kuo greičiau užkirsti kelią.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Skrajosite padebesiais. Šiuo laikotarpiu jūsų mintys bus apsėstos kur kas malonesniais dalykais nei darbas, todėl būsite išsiblaškę. Vis dėlto, tai nėra pakankamas pasiteisinimas laiku neatlikti jums patikėtų darbų, tad pasistenkite susiimti, ir pirmenybę teikite savo pareigoms. Jei atrodys, kad darbų eiga nėra tokia sklandi kaip norėtųsi, paprašykite aplinkinių pagalbos, ir tai gali gerokai paspartinti procesą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Atrodys, kad darbai neturi jokios pabaigos, todėl užvaldys gana neigiamos mintys. Vis dėlto, ne viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio: kai kurie darbai tikrai gali palaukti, o prireikus pagalbos tiesiog kreipkitės į draugus ar kolegas. Jus gali maloniai nustebinti kitų asmenų geranoriškumas, todėl nesistenkite viską aprėpti savarankiškai, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų trūkumą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

REKLAMA