REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 22–28 d.)

REKLAMA

Tai bus pilnėjančio mėnulio savaitė. Svarbiausias dalykas, ką dabar reikėtų padaryti visiems Zodiako ženklams, – atsikratyti tingulio. Jeigu būsite darbštūs ir uolūs, jums neliks tokių aukštumų, kurių negalėtumėte pasiekti. Tereikia suimti save į rankas ir ugdyti savo discipliną. Pagalvokite apie tą naudą, kurią galėsite gauti, jeigu nustosite savęs gailėtis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę turėsite galimybę padidinti gaunamas pajamas, todėl būkite apdairūs ir nepražiopsokite savo šanso. Net ir tuomet, jei manote, kad nepajėgsite visų darbų atlikti laiku, dėl nepanaudotų galimybių vėliau gali tekti gailėtis. Šiuo metu jus gali dominti vien tik atostogos, tačiau pailsėję būsite kur kas energingesni, todėl galėsite nuveikti kur kas daugiau nei įprastai.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Rasite atsakymą į jus seniai varginusį klausimą, todėl gyvenimas nušvis kur kas ryškesnėmis spalvomis. Būsite nusiteikę bendrauti ir bendradarbiauti, todėl žvaigždės pataria neatidėlioti susitikimų, palanku planuoti bendrą veiklą su draugais ar kolegomis. Jei reikės atlikti kolektyvines užduotis, tą galėsite padaryti be didelių pastangų: kartu įveiksite net ir didžiausias kliūtis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės numato praturtėjimą: galbūt jums pavyks susitarti dėl didesnio atlyginimo, o galbūt tiesiog laimėsite loterijoje. Turėsite galimybių pakeisti savo gyvenime nusistovėjusią tvarką, ir šie pokyčiai bus tikrai džiuginantys. Antroje savaitės pusėje žvaigždės žada malonius netikėtumus, kurie tikrai nuskaidrins kasdienybę ir leis į pasaulį pažvelgti visai naujomis spalvomis. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, skirkite šiek tiek laiko poilsiui, ir tai tikrai padės įsikrauti daugiau energijos.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Ieškosite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti. Įtampos netrūks, todėl svarbiausia yra tai, kaip jūs su ja kovosite. Nors šiuo metu jūsų problemos atrodys nemenkos, tačiau po kurio laiko jas prisiminsite su šypsena, todėl per daug dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Žvaigždės pataria tiesiog atlikti jums priklausančias užduotis ir kuo mažau sukti galvą dėl nesėkmių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atrodys, kad visi tik ir bando išvesti jus iš kantrybės, tačiau labai pasistengę tikrai galite išlikti stiprūs ir nepalaužiami. Jei atrodys, kad paprasčiausiai visko per daug susikaupė, tiesiog atsiribokite nuo kasdienių darbų ir šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai. Atminkite, kad rytas visada protingesnis už vakarą, todėl nepriimkite skubotų sprendimų – tam sulauksite tikrai palankesnio laikotarpio.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite nuo visko atsiriboti ir išvykti į negyvenamą salą. Galbūt plano įgyvendinimas ir nebus toks dramatiškas, tačiau tuomet, jei pajusite jėgų trūkumą, tikrai galėsite imtis atostogų planavimo. Tam dabar bus itin palankus laikotarpis, tad nesikankinkite, jei darbai pasirodys pernelyg slegiantys – atostogų prašymą pateiksite vos per kelias minutes, o poilsio nauda bus tiesiog nepamatuojama.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA