REKLAMA

Kokį mėnesį gimė mergina – toks jos ir charakteris

REKLAMA

Besikeičiantys metų laikai turi įtakos ne tik gamtai, bet ir žmonėms. Manoma, kad žmogaus charakteris priklauso nuo jo gimimo mėnesio.

Sausis

Sausį gimusios merginos labai ambicingos, bet kartu ir rimtos, netgi konservatyvios. Jos gali būti labai kritiškos, tačiau nemėgsta kalbėti apie savo jausmus. Prisileidžia tik tuos žmonės, kurie atitinka jų intelektinį lygį ir dalinasi panašiomis pažiūromis.

Vasaris

Gimusios vasarį – romantiškos natūros, bendraujant su jomis reikia apsišarvuoti kantrybe. Ne kiekvienas jas supras, kadangi jų nuotaika nuolat kinta. Jos iš prigimties apdovanotos abstrakčiu mąstymu. Ir dar: jeigu jas išduosite, niekada nebepamatysite!

REKLAMA

Kovas

Kovo katės. Charizma ir šarmas. Tai ištikimos ir atsidavusios natūros, kurios sunkiai įsimyli. Jos gali būti žavingos ir mielos, bet tik tol, kol jų nenuliūdinsite. Kad ir kaip būtų, gyventi su kovą gimusiu žmogumi – vienas malonumas.

Balandis

Balandį dažniausiai gimsta merginos, gebančios greitai užmegzti ryšį beveik su kiekvienu ir apdovanotos diplomato savybėmis. Tiesa, dauguma jų ganėtinai pavydžios ir jeigu jau praradote jų pasitikėjimą, geriausias sprendimas būtų išsinešdinti pačiam.

Taip pat balandį gimusi mergina gali padaryti jus laimingiausiu pasaulyje žmogumi. Jos atsiveria tik tiems, kurie pelno jų pasitikėjimą.

Gegužė

Gegužę gimusių moterų charakteriui būdingas pastovumas ir ištikimybė principams. Jos labai patrauklios, o tai neretai dera su sunkiu charakteriu, tad bet kuris jas įsimylėjęs vyras atsiduria rimtame pavojuje. Jeigu susitikinėjote su gegužę gimusia mergina, patikėkite, niekada negalėsite jos pamiršti. Net nebandykite.

CharakterisBirželis

Smalsi, komunikabili ir meniška – trys pagrindinės birželį gimusios merginos charakteristikos. Problema tik ta, kad iš pradžių jos sako, o paskui galvoja. Bet jos geriau rėš tiesą į akis nei apkalbinės už nugaros.

Ir, tiesa, reikėtų jų saugotis – vyras lengvai gali tapti žaisliuku jų mažytėse rankytėse.

Liepa

Merginos, kurioms pasisekė gimti vidurvasarį, – sąžiningos, gražios, paslaptingos ir labai protingos. Jos nemėgsta konfliktų ir su kiekvienu yra itin sąžiningos. Tačiau jeigu bent kartą jas apgausite, iš karto prarasite. Prisiminkite tai.

Rugpjūtis

Gimusios rugpjūtį savyje nešioja nuostabą keliantį egoizmo ir didžiulės geros širdies derinį. Neverta su jomis ginčytis, anksčiau ar vėliau ši mergina vis tiek laimės.

Rugpjūtį gimusios moterys apdovanotos išskirtiniu humoro jausmu, bet negali pakęsti, kai iš jų juokiamasi. Jeigu leidote sau taip elgtis, niekada nežinosite, iš kur laukti atsako. Joms patinka būti dėmesio centre, o priešingos lyties dėmesio joms niekada netrūksta. Vyrai tiesiog pameta galvą dėl jų.

Rugsėjis

Tai disciplinuotų, gerų ir nuostabių moterų mėnuo. Jos niekada neatleidžia išdavikams. Ir jeigu jas įskaudinsite, jos ieškos būdų, kaip jums atkeršyti. Ir jų ras.

Jos vertina ilgalaikius santykius ir niekada nesivaiko vienos nakties nuotykių. Jų reikalavimai partneriui labai aukšti. Kaip sakoma, išgyvens tik geriausieji.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA