REKLAMA

Savaitės horoskopas (birželio 29 – liepos 4 d.)

REKLAMA

Šią savaitę visos atkaklios birželio mėnesio pastangos duos vaisių. Jei gerai padirbėjote, turėsite kuo pasidžiaugti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite kupini energijos, todėl galite užsimoti daugiau nei įstengsite įgyvendinti. Žvaigždės pataria šiek tiek atsikvėpti, ir pirmiausia pabaigti anksčiau pradėtus darbus: nors atrodys, kad šiuo laikotarpiu galite nuveikti kur kas daugiau nei esate įpratę, tačiau vėliau gali tekti susidurti su įvairiais sunkumais. Savo energiją nukreipkite ne į naujų idėjų įgyvendinimą, bet į fizinę veiklą, kuri užtikrins dar geresnę savijautą.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Karjeros srityje galimi neramumai, tačiau pasistenkite išlaikyti šaltą protą, ir nesivelkite į intrigas. Jei sužinosite, kad kažkas jus apkalba, pasistenkite į tai kuo ramiau reaguoti, ir nebandykite įrodyti savo tiesos. Nors darbinė veikla šiuo metu tikrai nedžiugins, tačiau meilės srityje galite tikėtis malonių staigmenų – jos tikrai praskaidrins jūsų kasdienybę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Atėjo laikas priimti ryžtingus sprendimus. Jau kurį laiką galvoje sukosi įvairūs pamąstymai, kaip vertėtų pasielgti, todėl dabar turėsite imtis tam tikrų veiksmų. Nors peržengti savo komforto zonos ribas tikrai nėra paprasta, tačiau tai jums bus tik į naudą. Šiuo laikotarpiu priimti sprendimai turės didžiulį poveikį jūsų ateičiai, tačiau nereikėtų dėl to nerimauti – klausykite savo širdies balso, ir tai jums neleis suklysti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jūsų pastangos susikurti gražesnę ateitį pagaliau duos apčiuopiamų rezultatų, todėl jausitės pakylėti. Šiuo laikotarpiu tik gūžčiosite pečiais ir bandysite suprasti, kodėl paskutiniu metu jautėtės tokie įsitempę. Dabar galėsite pasimėgauti tikrai maloniu laikotarpiu, kuris jums yra parengęs netikėtų staigmenų. Nors kasdienių darbų tikrai netrūks, tačiau tai lems didesnes pajamas, kurios tikrai džiugins ir leis įgyvendinti svajones.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pagaliau viskas susidėlios į savas vietas, ir tam jums neprireiks pernelyg didelių pastangų. Jei vis svarstėte apie galimybę pakeisti gyvenamąją vietą ar profesinę sritį, dabar tam bus tikrai palankus laikotarpis. Jūsų sukurti planai bus nesunkiai įgyvendinami, ir tai tikrai džiugins, todėl pasinaudokite šia likimo siunčiama dovana, ir susikurkite gražesnį rytojų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Darbas gali pareikalauti kur kas daugiau pastangų nei esate įpratę, tačiau netrukus galėsite mėgautis jo vaisiais. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu kasdienybė bus gana neįprasta, tad slegiančia rutina tikrai negalėsite skųstis. Nors ir ne viskas klostysis būtent taip, kaip esate suplanavę, tačiau galiausiai pripažinsite, kad taip yra tik dar smagiau

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Atminkite, kad viskas yra auksas, kas auksu žiba: šiuo laikotarpiu jums gali tekti išsigryninti savo vertybes, ir atsirinkti, kas jums gyvenime yra svarbiausia, ir ko galite paprasčiausiai atsisakyti. Šiuo laikotarpiu jums netrūks įvairių išbandymų, su kuriais nesunkiai susidorosite, ir pasijusite kur kas tvirtesni. Jei kurį laiką vis atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar pats laikas susiimti ir pasirūpinti, kad jie būtų užbaigiami kiek įmanoma greičiau, nes priešingu atveju tai taps tiesiog neįveikiamomis užduotimis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA