REKLAMA

Liepos mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Dauguma Zodiako ženklų liepos mėnuo nebus ramus. Jie susidurs su įvairiomis problemomis. Gresia barniai šeimoje, konfliktai su draugais ir kolegomis, materialiniai sunkumai. Kad įveiktų juos, teks išeikvoti nemažai jėgų. Geriau vadovautis savo sveiku protu., o ne kitų patarimais.

Vasaros vidurys bus idealus metas pamąstyti apie savo ateities planus. Atsiras galimybė lengvai nutraukti santykius su nereikalingais žmonėmis ir užmegzti naujas pažintis, kurios galės pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Liepos mėnuo – tinkamas laikas poilsiui. Patartina ilsėtis aktyviai, sąmoningai saugant santarvę su artimaisiais, nes šį mėnesį kils daugiau nesusipratimų šeimose. Kiekvienas norės pasirūpinti pirmiausia savimi, dėl to kentės šeimos biudžetas.

Vasaros viduryje vis dar reikės saugotis infekcijų, vengti žmonių susibūrimų ir nevalgyti įtartino maisto.

AvinasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

Liepos mėnesį Avino laukia permainos, kurios jam patiks. Su pokyčiais bus susiję nesusipratimai šeimoje, nes Avinas darys spaudimą artimiesiems. Ypač komplikuoti bus santykiai su jaunesniąja karta. Tėvams reikės parodyti kantrybę ir išmintį, kad bendravimas su vaikais nepasunkėtų.

Dėl konfliktų šeimoje Avinas galės laiku nesureaguoti į naudingus pasiūlymus darbe, kas neigiamai atsilieps jo finansinei padėčiai.

Liepa – puikus mėnuo atostogoms su šeima. Pakeitęs aplinką ir atsipalaidavęs Avinas pataisys santykius su savo artimaisiais, išsivaduos nuo jį kankinusių galvos skausmų , atsikratys nervinės įtampos ir pailsės nuo streso.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

Liepos mėnesį Jautis norės praleisti ramioje aplinkoje, tačiau jam nepavyks to padaryti. Darbe jo laukia daug sunkių užduočių. Jeigu Jautis jas sėkmingai įveiks, tai galės tikėtis pasilypėti aukščiau karjeros laiptais, tada ir jo finansinė padėtis pagerės. Todėl Jaučiui apsimoka vasaros viduryje sutelkti visas jėgas ir pademonstruoti išskirtinį darbingumą.

Deja, nuolat užsiėmęs darbe, Jautis galės pabloginti ir taip sudėtingus santykius su savo antrąja puse. Dėl to jam derėtų iš anksto paaiškinti mylimam žmogui, į kokią padėtį jis pateko. Tik atvirai bei nuoširdžiai pasikalbėjęs galės išvengti nuoskaudų ir barnių.

Liepos mėnesį Jaučiui reikėtų tausoti savo virškinimo sistemą, sveikai maitintis ir vengti alkoholio.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Liepos mėnesį Dvynių laukia įtemptas darbas. Terminai spaus, vadovai reikalaus rezultatų, o kolegos nebus nusiteikę ateiti į pagalbą. Namuose taip pat užgrius problemos. Šeima bus nepatenkinta, kad Dvyniai per daug užsiėmę darbe, reikalaus dėmesio, kurio jie fiziškai nepajėgs skirti.

Vienišiems Dvyniams asmeniniame gyvenime seksis geriau. Jie užmegs įdomių pažinčių, eis į romantiškus pasimatymus, gal net pradės tarnybinį romaną.

Vasaros viduryje Dvyniai gali patekti į sunkoką finansinę padėtį, tačiau jaudintis dėl to nereikėtų – jiems į pagalbą ateis ištikimi draugai ar šiaip geri žmonės.

Liepos mėnesį Dvyniams patartina užsiimti plaukimu. Šis sportas padės išsivaduoti nuo nugaros ir sprando skausmų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA