REKLAMA

3 simpatiškų žmonių įpročiai, kurie lemia jų patrauklumą

REKLAMA

Patikėkite, simpatiški žmonės negimė tokie. Tai yra mitas. Jų patrauklumas – įgyta savybė, kurią gali turėti kiekvienas žmogus.

Efektyviausias būdas suartėti su kitais žmonėmis – tiesiog būti savimi.

Ar esate kada nors pokalbio metu pajutę, kad vaidinate kito asmens vaidmenį? Buvimas savimi – galingas instrumentas, kurį galite panaudoti realiems ryšiams formuoti. Tada aplinkinių simpatija jums bus garantuota. Niekas taip netraukia žmonių kaip natūralumas ir tikrumas.

Jūsų tikrasis „Aš“ – geriausia, ką jūs turite. Žmonėms patinka tokie pat kaip jie – kartais stiprūs, kartais silpni. Su tokiais lengviausia bendrauti. Su tokiais nebaisu dalytis savo išgyvenimais ir jausmais.

Bandydami vaidinti geresnį, nei jūs esate, išeikvojate per daug energijos, o rezultatas būna niekinis, nes pašnekovas sąmoningai ar nesąmoningai pajunta jūsų nenatūralumą.

REKLAMA

Geriausias komunikacijos būdas – demonstruoti tikrą susidomėjimą kitu žmogumi.

Smalsumas – štai kas palaiko bet kokį pokalbį. Dale‘as Carnegie, knygos „Kaip įsigyti draugų“ autorius, rašė, kad žmonės domisi tik savimi. Mes visi norime, kad mus mylėtų. Kitam jūs esate neįdomus, jam įdomus tik jis pats. Todėl domėkitės kitais, tik tada jie susidomės jumis.

Smalsumas – nuostabi savybė. Ji atskleidžia kiekvieną iš geriausios pusės. Tokio žmogaus akys dega, intonacija, kūno kalba tampa patraukli. Per pokalbį jis ne tik sužino kažką naują, bet praplečia savo ryšius.

PokalbisSimpatiški žmonės klauso labai nuoširdžiai.

Kad sektųsi bendrauti su kitais žmonėmis – daugiau klausykite, mažiau kalbėkite.

Klausytis reikia aktyviai, tai yra, susikoncentravus į tai, ką šneka kitas žmogus, suprasti jį, nekritikuoti ir nesmerkti, nepertraukinėti ir nepatarinėti tada, kai jūsų neprašo.

Atidžiai klausydamiesi gaunate puikią galimybę pažinti pašnekovą ir sustiprinti ryšį su juo. Be to, pašnekovas pajus jums stiprią simpatiją.

Mokėti klausytis yra nepaprastai svarbu sveikiems santykiams. Iš pradžių galbūt bus ne viskas įdomu, ką jums kalba, bet jūsų pašnekovui yra tikrai svarbu papasakoti apie savo jausmus. Todėl neskubinkite jo, ir jis taps atviresnis santykiuose su jumis.

Kad taptumėte geru klausytoju, prireiks kantrybės ir nuoširdumo, meilės ir užuojautos žmonėms.

Aktyvus klausymas reikalauja tam tikros praktikos, rašo portalas „Kluber“. Jeigu pasistengsite, po kuro laiko jis taps jūsų įpročiu ir jai nebekils pagundos pertraukinėti ar skubinti kalbantį žmogų

Kaip matote, tapti simpatišku gali kiekvienas. Įgiję šiuos įgūdžius, galėsite lengvai bendrauti, užmegzti pažintis ir teikti džiaugsmą kitiems. Svarbiausias dalykas, ko reikia – tai natūralumas ir nuoširdumas. Tiesiog būkite savimi. Tai yra simpatiškiausias dalykas, kurį jūs turite.

REKLAMA