REKLAMA

Druidų medžių horoskopas

REKLAMA

Keltų žyniai druidai tikėjo, kad gamtoje gyvena dievai, kurie žmonėms nuolatos siunčia tam tikras žinutes. Manyta, kad tam tikru laikotarpiu gimę žmonės yra susiję su vienu ar kitu šventu medžiu, todėl į tai atsižvelgdami sudarė medžių horoskopą. Įdomu tai, kad kone kiekvienam medžiui yra priskiriami net du gimimo datų periodai – druidai tikėjo, kad gamtos cikliškumas yra pasikartojantis.

EglėEglė (sausio 2-11 d. ir liepos 5-14 d.)

Eglės laikotarpiu gimę žmonės paprastai būna užsispyrę ir siekiantys savo tikslo. Šie žmonės moka atsiriboti nuo viso pasaulio, pasižymi puikiu analitiniu mąstymu, optimizmu. Po šiuo ženklu gimusiais žmonėmis tikrai galima pasikliauti: jie niekada nesulaužys duoto pažado, o nelaimėje neatsisakys pagelbėti.

Skirpstas (sausio 12- 24 d. ir liepos 15-25 d.)

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės yra labai šeimyniški ir norintys padėti kitiems. Nors šio ženklo atstovai yra ganėtinai reiklūs kitiems žmonėms, tačiau jie patys gali atiduoti visą save. Po Skirpsto ženklu gimę žmonės jautriai reaguoja į nesėkmes, todėl ne visada yra linkę rizikuoti.

REKLAMA

Kiparisų alėjaKiparisas (sausio 25-vasario 3 d. ir liepos 26-rugpjūčio 4 d.)

Kiparisai yra nepataisomi svajotojai, todėl neretai būna išsiblaškę ir užuomaršos. Šiuo laikotarpiu gimę žmonės nebijo vienatvės – jiems ji yra tiesiog būtina. Kiparisai nori turėti pakankamai asmeninės erdvės, nes priešingu atveju tampa irzlūs.

Topolis (vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.)

Topoliai lengvai prisitaiko prie naujos gyvenamosios vietos ir pasikeitusių aplinkybių – po šiuo ženklu gimę žmonės yra labai tvirti. Vis dėlto, jie labai anksti pradeda bijoti senatvės ir mirties, todėl į pasaulį gali žvelgti pesimistiškai.

Celtis (vasario 9-18 d.ir rugpjūčio 14-23 d.)

Po šiuo ženklu gimę žmonės nebijo sunkumų – jie randa išeitį net ir iš pačios beviltiškiausios situacijos. Celčiai įprastai būna kūrybingi, pasižymintys kritiniu mąstymu, todėl jie gali džiaugtis sėkme įvairiose gyvenimiškose srityse.

PušisPušis (vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.)

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės gali pasigirti gabumais efektyviai planuoti savo laiką, todėl jiems sekasi įvairiose srityse. Pušys sugeba be didelių pastangų įgyvendinti net ir pačius beprotiškiausius sumanymus, joms sekasi ir karjeroje, ir asmeniniame gyvenime.

Ieva (kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.)

Ieva moka džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka: net ir tada, jei atrodo, kad viskasklostosi ne taip, kaip buvo numatyta, po šiuo ženklu gimę žmonės visuomet sugeba rasti išeitį. Ievoms nėra sunku prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių, todėl jos gali džiaugtis bet kokioje situacijoje.

LiepaLiepa (kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.)

Liepos yra labai apsukrios, todėl joms sekasi įvairiose srityse. Šio ženklo atstovai geba susikurti patogų gyvenimą net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Netikėtumai tik dar labiau verčia judėti į priekį: jei viskas klostosi be didelių pastangų, Liepoms paprasčiausiai gali būti nuobodu.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA