REKLAMA

Savaitės horoskopas (liepos 13–19 d.)

REKLAMA

Ši liepos savaitė bus palanki bet kokiam bendradarbiavimui. Kooperuokitės su savo draugais ir artimaisiais ir kartu siekite rezultatų, įgyvendinkite svajones, kurkite ir ilsėkitės. Pasiekti kokių nors ryškių laimėjimų individualiai bus labai sunku.

AVINAS

(03 21–04 20)

Visas savo jėgas skirsite darbui, todėl labai greitai galėsite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Jei kurį laiką nesėkmingai stengėtės užbaigti seniau pradėtus projektus, dabar tą padaryti tikrai nebus pernelyg sudėtinga. Greitu metu turėsite galimybę šiek tiek atsipūsti, tad tuomet, jei jau kurį laiką pasvajojate apie atostogas, dabar jau galite pradėti jas planuoti.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Norėsite, kad viskas klostytųsi tarsi savaime, tačiau tikslų įgyvendinimui gali prireikti gana nemažų pastangų. Jei kurį laiką atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar vertėtų susigriebti, ir imtis atitinkamų veiksmų. Šiuo laikotarpiu galite jausti jėgų trūkumą, todėl pravartu susiplanuoti bent trumpą išvyką, kurios metu pailsėsite, ir grįšite kupini energijos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pagaliau turėsite galimybę skirti laiko vien tik sau. Paskutiniu metu daug dėmesio skyrėte darbui ir savo artimųjų gerovės užtikrinimui, tačiau dabar atėjo laikas pasirūpinti savimi. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, pasistenkite nuo jų atsiriboti ir šiek tiek pailsėti. Progų palepinti save tikrai netrūks, todėl pasistenkite jomis pasinaudoti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galite netikėtai sulaukti svečių, ir tai nebūtinai džiugins. Nors ir nuogąstausite, kad tai jums neleis pabaigti pradėtų darbų, tačiau tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio. Pasistenkite į susiklosčiusią situaciją reaguoti kiek įmanoma ramiau, pasvarstykite, kokie jūsų darbai gali palaukti, ir kuriuos jų turite atlikti tuojau pat. Galite maloniai nustebti, kad suderinti darbą ir laisvalaikį yra paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, todėl nesibaiminkite, jei ne viskas eisis pagal planą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jūsų laukia malonūs susitikimai: gali būti, kad atnaujinsite ryšius su seniai matytais draugais, arba turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Nors įvairių darbų tikrai nestigs, tačiau šiek tiek laiko tikrai galėsite skirti savo mėgstamai veiklai. Neatsisakykite progų susitikti su bičiuliais, išeiti pasilinksminti ar pasimėgauti kultūrine veikla: net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų laukia neatidėliotini darbai, šiek tiek malonaus poilsio tikrai bus į naudą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums žada tikrai malonius įspūdžius, todėl nepraleiskite progų suplanuoti išvyką, apsilankyti teatre ar muziejuje. Būsite kaip niekad žingeidūs: jus domins net ir tokia veikla, apie kurią anksčiau net nesusimąstėte, todėl kursite ateities planus ir svarstysite apie naujų idėjų įgyvendinimą. Vis dėlto, pernelyg greitas užsidegimas gali labai greitai nuslopti, todėl pasistenkite neperdegti.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite kaip niekad energingi, todėl įstengsite nuveikti kur kas daugiau nei esate įpratę. Žvaigždės žada itin palankų metą sportininkams, kurie galės tikėtis iš tiesų puikių rezultatų. Jei ilgą laiką atidėliojote tam tikrų darbų užbaigimą, dabar pats laikas susiimti, ir atlikti tuos darbus, kuriuos jau senokai atidėliojate. Jei projektų užbaigimas ir vėl bus atidedamas neribotam laikui, vėliau gali tekti susidurti su rimtomis kliūtimis.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA