REKLAMA

Zodiako ženklų poros, kurioms kartu sunku, bet neįmanoma būti atskirai

REKLAMA

Iš pradžių šie partneriai atsargiai žvelgia vienas į kitą. Tada jie greitai suartėja, bet po kurio laiko stipriai atstumia vienas kitą. Tačiau jei yra svarių priežasčių tęsti santykius, jie tai padarys bet kokia kaina.

Vandenis ir Žuvys

Racionali Vandenio moteris per retai rodo jausmus Žuvų vyrui. Jis nuolat reikalauja dėmesio, nori meilės ir rūpesčio. Ji pasitiki savimi ir yra optimistiška, tačiau nedemonstruoja savo emocijų nei viešumoje, nei namuose. O Žuvų vyrui to reikia kaip oro.

Vandenio moteris puikiai sugeba prisitaikyti prie supančios realybės ir nuolat siekia naujų horizontų. O Žuvų vyras jaučiasi nesaugus nepažįstamoje kompanijoje, tikisi artimųjų ir draugų palaikymo, kai situacija pasikeičia. Ji užima aiškią ir tvirtą poziciją gyvenime, nuolat stengiasi pasiekti sėkmės. Jis taip pat ieško naujų pojūčių, bet kur kas gilesnių ir labiau tenkinančių.

Dėl šių skirtumų šiai porai sunku išlikti kartu, bet taip pat nelengva būti atskirai.

REKLAMA

Avinas ir Jautis

Avino moteris ir Jaučio vyras karštą vasarą gali netyčia pritraukti vienas kitą. Jis užkariaus ją odine striuke, žaliomis akimis ir galingo valdovo stotu. Ji sužavės jį šviesiomis garbanomis, švelniu balsu ir vidine jėga.

Moteris yra nepaprastai užsispyrusi ir nepriklausoma. Ją traukia dvasinės ir moralinės partnerio savybės, visiškai priešingos jos charakteriui. Neskubantis Jautis ne visada dalijasi partnerės entuziazmu, jis linkęs pasikliauti savimi ir savo emocijomis. Vyrui svarbūs jausmingi džiaugsmai, tuo tarpu moteris gali daug ką ištverti ir laikyti savyje. Emocijų įvairovė ir aplinkos pasikeitimas atitraukia moterį nuo partnerio atkaklumo ir įpročių šeimos gyvenime.

Visa tai lemia, kad ši pora negali nei būti kartu, nei atskirai.

Svarstyklės ir Skorpionas

Nepaisant visko, Svarstyklių moteris ir Skorpiono vyras bus kartu, net jei tai yra pasakojimas apie Romeo ir Džuljetą. Tik nesusipratimas ir abipusis įžeidimas sugebės juos išskirti.

Jie gali suartėti dėl bendrų pomėgių, bet jei gyvenimas bus nuobodus, jie atitrūks vienas nuo kito. Švelnumas ir draugiškumas padės Svarstyklėms išlyginti partnerio charakterio kampus. Skorpionas bus pasiruošęs žygdarbiams. Ir jo pavydas neleis porai nuobodžiauti. Moters kuklumas ir optimizmas jam taip pat patinka. Jiems pasiseks viskas: bendros santuokos, šeimos verslas, bet koks pomėgis dviese.

Liūtas ir Mergelė

Jie abu nori užimti poziciją visuomenėje ir turėti galią žmonėms – tai yra Liūto vyras ir Mergelės moteris. Tie patys tikslai, bet skirtingi būdai jiems pasiekti. Jei šie ženklai sudaro porą, tokia sąjunga truks neilgai.

Liūtas apjungia malonumą, protą ir jėgą. Tokios savybės vilioja Mergelę. Tačiau vyras nori pasiekti viską iš karto, o moterį labiau traukia kruopštus kasdienis tikslo siekimas. Jo išlaisvintas ir net žiaurus nusistatymas prieštarauja jai reikalingiems rimtiems, stabiliems ir ramiems santykiams.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA