REKLAMA

Kurių Zodiako ženklų atstovės būna viskuo nepatenkintos?

REKLAMA

Kai kurios moterys būna susierzinusios dėl visko savo gyvenime. Net jei joms viskas sekasi, deja, jos vis tiek būna  viskuo nepatenkintos…

Moterys, gimusios po AVINO ženklu, labai greitai susierzina, jei kažkas vyksta ne pagal jų planą. Jos jausis patogiai šalia pasiturinčio vyro, kuris uždirba daug pinigų ir vairuoja brangų automobilį. Įdomu tai, kad Avino moterys visuomet tikisi, kad joms viską pasiekti padės draugai.

Kai tik Avino atstovės supranta, kad viskas vyksta ne taip, kaip jos planavo, tada akimirksniu išprovokuoja konfliktus. Įtikti tokiai panelei nėra lengva užduotis. Net jei vyras stengsis dėl tokios moters iš visų jėgų, ji vis tiek nebus patenkinta.

Pedantiška ir nuobodi MERGELĖ nėra įpratusi prie radikalių gyvenimo pokyčių ir sprendimus priima greitai, rizikuodama ir bandydama į savo gyvenimą pritraukti ką nors naujo ir nežinomo. Be to, tokios moterys netoleruoja prieštaravimų ir aršiai gina savo nuomonę ar principus.

Negalima vadinti Mergelės bloga ar nepatenkinta gyvenimu. Pradėjusi santykius, ji visiškai atsiduoda naujos sąjungos labui. Siekdama abipusės laimės ir meilės, Mergelė yra pasirengusi paaukoti savo principus. Agresyvus pobūdis pasireiškia tik tada, kai Mergelė yra ignoruojama arba į ją žiūrima nerimtai.

REKLAMA

SKORPIONO ženklo moterys stengiasi kontroliuoti savo gyvenimą jį vis tobulindamos. Kai kurie žmonės linkę manyti, kad šios moterys gyvena utopiniame pasaulyje, kur nėra vietos negatyvui ir nusikalstamumui.

Šio Zodiako ženklo atstovės visada ir bet kurioje situacijoje laiko savyje pasipiktinimą ir pyktį, o nusivylimą jaučia retai. Šios moterys nuoskaudas prisimena visą savo gyvenimą, tačiau anksčiau ar vėliau ateina momentas, kai Skorpiono ženklo moterys pasako viską, ką laikė savyje mėnesių mėnesius.

Dažnai Skorpiono moterys būna tokios nepatenkintos, kad net pamiršta, kad stiprioji lytis taip pat turi jausmus. Joms sunku susitaikyti su tuo, kad jų elgesys sukelia nepatogumų jų mylimajam. Kartais atrodo, kad šio zodiako ženklo atstovės nėra sukurti šeimai, tačiau su artimaisiais ir draugais jos vis tiek sugeba būti malonios ir bendraujančios.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA