REKLAMA

Savaitės horoskopas (liepos 20–26 d.)

REKLAMA

Jaunaties dieną – liepos 20-ąją – gali apimti melancholija. Kad nuotaika visai nepabjurtų, užsiimkite rutininiais darbais ir nebūkite nė minutės be jokio užsiėmimo. Darbai jūsų neišvargins, bet užtat atitrauks liūdnas mintis.

Šią liepos savaitę bus lemta sužinoti kažką naujo. Tai gali būti žinia apie permainas darbe, maloni ar nemaloni naujiena, susijusi su artimaisiais, ar perskaityta įdomi knyga.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pagaliau turėsite progų atsiriboti nuo nesibaigiančių darbų, ir šiek tiek atsipūsti. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu neplanuoti naujų projektų įgyvendinimo, nes tai gali baigtis nesėkme. Jei reikės pasirašyti svarbius dokumentus ar sudaryti naujas sutartis, tą geriausia atidėti netolimai ateičiai. Geriausia, ką dabar galite padaryti, – tai tiesiog daugiau laiko skirti vien tik sau.

REKLAMA

JAUTIS

(04 21–05 20)

Atrodys, kad jūsų pastangos nesulaukia tinkamo įvertinimo, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Jus gali maloniai nustebinti netikėta draugų ar net nepažįstamų asmenų pagalba, kuri turės ženklų poveikį netolimai ateičiai. Šiuo laikotarpiu netrūks įvairių darbo ir laisvalaikio pasiūlymų, kuriuos teks kruopščiai atsirinkti. Nors apsispręsti gali būti gana sudėtinga, tačiau tuomet, jei skirsite šiek tiek laiko privalumų ir trūkumų analizei, priimti sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvaigždės žada tikrai malonias pažintis, todėl šis laikotarpis taps tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse, todėl pasistenkite nepasiduoti pagundoms, kurios bus tikrai viliojančios. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesusipratimai, kurie temdys nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jums bus sunku apsispręsti, ko iš tiesų norite: įvairių galimybių šiuo metu turėsite kaip niekad daug, todėl rasti tinkamiausią sprendimą nebus labai paprasta. Vis dėlto, viskas tikrai įmanoma, tačiau žvaigždės pataria vadovautis ne širdimi, bet sveiku protu. Galvokite apie tai, kokie pasiūlymai jums bus naudingiausi finansiškai, ir būtent tai leis paprasčiau apsispręsti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Veiklos, kuria norėsite užsiimti, tikrai netrūks, ir tai nebūtinai bus susiję su darbu. Vis dėlto, tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų finansinei situacijai: darbe būsite gana išsiblaškę, tad ir klaidos bus neišvengiamos. Pasistenkite susiimti, ir darbo metu visą savo dėmesį sutelkite tik į vieną veiklą. Jei per daug blaškysitės, tai neliks nepastebėta, ir galite užsitraukti viršininko nemalonę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali tekti galvoti, kaip padidinti gaunamą uždarbį: šiuo metu neplanuotų išlaidų tikrai netrūks, todėl galite pasijausti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria net ir šioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: dabar bus itin palankus metas keisti profesinę kryptį ar prašyti paaukštinimo dabartinėje darbovietėje. Nebijokite rizikuoti: jei būsite ryžtingi, tikėtina, kad kitiems asmenims paliksite tikrai gerą įspūdį, o tai gali lemti tikrai nemažą jūsų sėkmę.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA