REKLAMA

3 Zodiako ženklai, kurie nemoka atleisti. Ar esate vienas iš jų?

REKLAMA

Nuo vaikystės mums buvo sakoma: „Jei kaltas, paprašyk atleidimo!“. O vaikystėje tai tikrai padėjo – pasipiktinimas buvo pamirštas, ir mes vėl buvome priimti į žaidimą. Kodėl taip nėra suaugus? Ir yra žmonių, kurie tiesiog negali pamiršti mūsų klaidų ir atleisti Galima jų atsiprašinėti, bet tai nepadės! Kaip ir kaip keista, nesugebėjimas atleisti dažniausiai būdingas šiems trims Zodiako ženklams.

AVINAS

(03 21–04 20)

Gimusieji po Avino ženklu garsėja savo užsispyrimu, o jų globėja planeta Marsas dosniai jiems suteikia ryžtingumo ir karingumo. Atsiprašyti šio Zodiako ženklo draugų yra problema. Jei padarėte jam ką nors blogo, Avinas atkakliai kentės dešimtmečius, bet nepripažins jūsų nuoširdžios atgailos. Iš tikrųjų atleisti Avinui reiškia atsisakyti savo principų.

SKORPIONAS

REKLAMA

(10 24–11 22)

Tradiciškai šiam Zodiako ženklui priskiriamos tokios savybės kaip kerštingumas, išdavystė. Tačiau būtų klaidinga manyti, kad Skorpionas nėra linkęs atleisti būtent dėl savo keistenybių. Visai ne. Skorpionai giliai širdyje yra labai pažeidžiami, o jų pasitikėjimo laužymas yra tarsi krištolo taurės sudaužymas. Atrodo, kad įmanoma suklijuoti, bet vis tiek ji bus nebe ta. Taigi neverta daryti ką nors netinkamo Skorpionui, nes nebegalėsite susigrąžinti jo palankumo. Jūsų atsiprašymas nepadės – patirsite garsųjį Skorpiono klastingumą, kerštą ir gudrumą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtus galimas suskirstyti į dvi grupes: pirmojoje – karališkieji didingi šio ženklo atstovai, antrojoje – jautrios ir kaprizingos „katės“. Ir vieni, ir kiti nežino, kaip atleisti ir pamiršti skriaudas bei įžeidimus. Nesvarbu, kaip jūs teisinsitės, ginsitės ar priekaištausite Liūtui, nė vienas iš pasipiktinimo suakmenėjusio jo veido raumenėlis nekrustelės atsakydamas. To neleis jo išdidumas ir savimeilė. Liūtas niekaip negalės atleisti, kad išdrįsote jį įskaudinti ir įžeisti jo orumą. 

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA