REKLAMA

Savaitės horoskopas (liepos 27 – rugpjūčio 2 d.)

REKLAMA

Visa ši savaitė bus palanki naujiems projektams pradėti, privačiam verslui kurti ar sėkmingam darbo pakeitimui. Liepos pabaigoje galite gauti daug naudingų pasiūlų. Tik neskubėkite jų priimti, gerai visko neapsvarstę.

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje galimi nusivylimai kolegomis, partneriais. Gali kilti problemų dėl jums netesėtų pažadų, nevykdytų įsipareigojimų. Remkitės artimaisiais, draugais. Trečiadienį atsargiau rinkitės maistą, nepiktnaudžiaukite alkoholiu – galimas apsinuodijimas. Savaitės pabaigoje galimi nuostoliai ar barniai šeimoje dėl finansinių reikalų. Savaitgalį tikėtina smagi išvyka.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Savaitės pradžioje sugebėjimas gražbyliauti padės jums savo pusėn pritraukti naujų šalininkų. Nedvejokite, veikite ryžtingai ir intuityviai – tai padės palypėti karjeros laiptais. Antroje savaitės pusėje jums netikėtai atsivers tokios galimybės, apie kokias net nesvajojote.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę sutelkite jėgas į problemų sprendimą. Atsidursite situacijose, kuriose neturite patirties, teks skubiai priimti sprendimus. Bandykite ieškoti naujų veiklos krypčių, naujų pagalbininkų ir partnerių. Asmeniniame gyvenime sustiprės ryšiai su mylimaisiais. Savaitgalis žada malonių akimirkų su seniai matytais draugais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pirmomis savaitės dienomis venkite impulsyvių ir neapgalvotų sprendimų. Rizika nepasiteisins. Savaitės viduryje niekuo nepasikliaukite, ypač verslo ar kitais dalykiniais klausimais, verskitės savo jėgomis. Tik savaitgalį verta praleisti su senais draugais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai lengvai įgyvendins sumanymus, pasieks užsibrėžtus tikslus. Tikėtini įspūdingi laimėjimai. Palanki savaitė kelionėms, tarptautinių ryšių plėtrai, mokslams, intensyviai komercinei veiklai, viešiesiems ryšiams. Bet kurioje srityje nesunkiai išsiveršite į lyderius. Iš sumaišties asmeniniuose santykiuose vaduokitės atvirais pokalbiais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Į bėdą pakliuvusiam draugui verčiau padėkite protingu patarimu, nes jūsų paskolinti pinigai jam tikrai nepadės. Jei rasite bendrą kalbą su kolegomis, visi kartu savaitės viduryje nuveiksite tikrai didelį darbą. Savaitgalį nesivoliokite namuose, o ilsėkitės aktyviai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Kūrybinga savaitė, niekas neslopins jūsų saviraiškos kūrybingumo, kokį darbą bedirbtumėte. Tiesa, ketvirtadienį galim nemalonumai darbe, galite sulaukti nepelnytos kritikos. Nesivelkite į intrigas, atsargiu išsakykite nuomonę apie kitus žmones. Savaitgalį planuokite su šeimos nariais atostogas, bendrą laisvalaikį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Savaitės pradžioje būsite kaip niekad nereiklūs sau ir aplinkiniams. Galėtumėte puikiai praleisti laiką su draugais. Savaitės viduryje pasisaugokite – į jūsų gyvenimą bandys brautis seni ir negeidautini pažįstami, su kuriais jau manėte visiškai nutraukę bet kokius santykius. Pasistenkite likti ramus savaitgalį, kai šeimos nariai demonstruos savo tariamą nepriklausomybę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę sulauksite itin didelio aplinkinių palaikymo, sustiprinsite svarbius ryšius, su kolegomis įveiksite didžiausias kliūtis, inicijuosite originalius kūrybinius sumanymus. Savaitės vidury gali kilti šeimyninių problemų, jas lengvai išspręsite, jei būsite linkę į kompromisus. Savaitgalį – kuo daugiau poilsio, gryno oro ir miego.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA