REKLAMA

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

2020 metų rugpjūtis bus nelengvas tiems, kurie nusprendė vasaros pabaigoje produktyviai padirbėti. Galimi finansiniai sunkumai, taip pat santykių su kolegomis ir vadovais pablogėjimas.

Asmeniniame gyvenime reikalai klostysis geriau. Vienišiems paskutinį vasaros mėnesį likimas suteiks šansų sutikti savo antrąją pusę. Svarbiausia bus jų nepraleisti. Šeimą turintys daug laiko skirs savo artimiesiems, galės kartu iškylauti, keliauti, ilsėtis gamtoje ir mėgautis vasara.

Rugpjūtis – geriausias metas atsikratyti žalingų įpročių. Šį mėnesį tai padaryti bus lengviau nei kitu metų laiku.

Susirūpinti savo sveikata patartina visiems. Stenkitės sveikiau maitintis, daugiau judėti, ilsėtis gryname ore ir saugotis infekcijų.

AvinasAVINAS

REKLAMA

(03 21–04 20)

Rugpjūčio mėnesį Avinas turės daug rūpesčių, susijusių su artimaisiais ir giminėmis. Dauguma šio ženklo atstovų sumanys vasaros pabaigoje užsiimti remontu, statybomis ar interjero keitimu. Dėl to gali pašlyti santykiai su antrąja puse. Kad išsaugotų santarvę ir taiką namuose, Avinui patartina nereaguoti į partnerio bambėjimus, sutikti su viskuo, ką jis sakys, tačiau daryti savaip – kaip paprastai.

Nuolatinės šeimyninės problemos gali neigiamai atsiliepti darbo rezultatams, todėl Avinui patartina neplanuoti rugpjūčio mėnesiui jokių svarbių projektų.

Finansinėje srityje vyraus stabilumas, ko negalima pasakyti apie Avino dvasinę būklę. Jam teks nervintis daug ir dažnai, todėl reikėtų stengtis kasdien surasti laiko atokvėpiui, nors pusvalandį ramiai pasivaikščioti gryname ore ir kartkartėmis paplaukioti ežere ar upėje.

JautisJAUTIS

(04 21–05 20)

Rugpjūčio mėnesį Jautis skirs neįprastai daug laiko sau ir savo šeimai. Jo laukia daug naujų įspūdžių, įdomių pažinčių, susitikimų su senais draugais ir giminaičiais, gyvenančiais kitame mieste ar kitoje šalyje. Jautis galės sau leisti paatostogauti prie jūros ar savo pamėgtoje vietovėje. Lėšų geram poilsiui jam netrūks.

Poilsio metu bus labai svarbu pasirūpinti savo mityba, nes persivalgymas ir alkoholinių gėrimų degustacijos geruoju nesibaigs. Teks kreiptis pagalbos į gydytojus ir pradėti laikytis griežtos dietos.

Darbe gali kilti tam tikrų nesutarimų su kolegomis. Jaučiui patartina stengtis susilaikyti ir nesivelti į konfliktus, kitaip tai gali neigiamai atsiliepti jo finansinei padėčiai.

DvyniaiDVYNIAI

(05 21–06 21)

Rugpjūčio mėnesį Dvyniai išbandys savo jėgas visai naujuose profesiniuose dalykuose. Kai kurie šio ženklo atstovai dėl karjeros net ryšis išvykti į kitą miestą ar šalį.

Asmeniniame gyvenime taip pat galimos permainos, kurias padiktuos išorinės aplinkybės ir vidinė būsena. Dvyniai, kurie ilgai gyveno nelaimingoje santuokoje, pagaliau pasiryš ją nutraukti. O tie, kurie patenkinti savo meilės ryšiais, užsimanys pagyvinti juos, tuo smarkiai nustebindami ir pradžiugindami savo antrąją pusę.

Paskutinį vasaros mėnesį gali kilti nedidelių sveikatos problemų. Dvyniams reikia būti itin atsargiems ir apdairiems kelionių metu. Taip pat rekomenduojama būti atidiems už vairo, nes yra didelė rizika sukelti avariją ir patirti traumų.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA