REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugpjūčio 24–30 d.)

REKLAMA

Ši savaite bus palanki dalykinio pobūdžio klausimams spręsti. Bus naudinga dirbti vienoje komandoje su kolegomis. Darnus bendradarbiavimas gali duoti gerų rezultatų. Venkite konfliktų, ginčų ir lažybų. Finansiniuose reikaluose patartinas santūrumas. Reikėtų susilaikyti nuo neplanuotų pirkinių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės pataria kuo daugiau laiko skirti mokymuisi ir analizavimui. Jei manysite, kad viską žinote, galite sau kaip reikiant pakenkti, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Palankus metas pradėti lankyti kursus ar mokytis savarankiškai – įgytos žinios ateityje jums tikrai pravers. Jei pajusite nuovargį, raskite laiko kokybiškam poilsiui – išvykite į gamtą ar suplanuokite trumpas atostogas. Atitrūkę nuo darbų galėsite pasisemti kur kas daugiau jėgų, todėl naujų sumanymų įgyvendinimas bus gerokai sklandesnis.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Ne viskas, ką suplanuosite, eisis pakankamai sklandžiai, todėl galite pasijusti bejėgiai. Vis dėlto, žvaigždės pataria nenukabinti nosies, ir tęsti pradėtus darbus. Už pastangas visuomet yra tinkamai atlyginama, tačiau tam kartais prireikia šiek tiek laiko. Neleiskite, kad jus užvaldytų neigiamos emocijos, ir bent truputį save palepinkite nedideliais malonumais.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jei esate numatę savo gyvenime ką nors pakeisti, dabar tam bus tikrai palankus metas. Žvaigždės šypsosis tiems, kurie nebijos rizikuoti, ir bus nusiteikę šiek tiek padirbėti. Energijos jums tikrai netrūks, todėl tereikės ryžto ir šiek tiek pastangų: tai, kas anksčiau atrodė kaip tolima svajonė, šiuo metu gali tapti realybe, todėl nepražiopsokite savo šanso. Jei kurį laiką atidėliojote verslo keliones ar svarbius susitikimus, dabar vertėtų susiimti – tai bus tikrai į naudą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Bendravimas su aplinkiniais žmonėmis gali būti gana sudėtingas, todėl norėsite nuo visko atsiriboti ir tiesiog pasimėgauti buvimu gamtoje. Tą įgyvendinti nebus taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl klausykitės savo vidinio balso, ir elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia. Tikėtina, kad pabuvę vien tik su savo mintimis į viską imsite žvelgti visai kitomis akimis, todėl santykiai su jus supančiais žmonėmis taps kur kas geresni.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ieškosite galimybių, kaip įgyvendinti naujus sumanymus, ir čia gali tekti susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais. Tikėtina, kad vieniems įveikti tam tikras užduotis gali būti gana sudėtinga, todėl nebijokite prašyti draugų ar giminaičių pagalbos. Tikėtina, kad ir jiems greitu metu prireiks jūsų paslaugų, todėl tikrai neliksite skolingi.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ieškosite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti. Įtampos tikrai netrūks, todėl svarbiausia yra tai, kaip jūs su ja kovosite. Nors šiuo metu jūsų problemos atrodys tikrai nemenkos, tačiau po kurio laiko jas prisiminsite su šypsena, todėl per daug dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Žvaigždės pataria tiesiog atlikti jums priklausančias užduotis ir kuo mažau sukti galvą dėl nesėkmių.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA