REKLAMA

Rugsėjo mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

REKLAMA

Rugsėjo mėnesį Fortūna bus palanki tiems, kurie turi stiprios asmenybės bruožų – ryžtingumą, iniciatyvumą, drąsą. Jeigu kas nors bandys jus prispausti, pažeisti jūsų teises, išreikškite savo nepasitenkinimą atvirai. Nesitikėkite, kad teisingumas ims triumfuoti savaime. Pataisyti pašlijusius santykius su artimaisiais, kolegomis ar kaimynais pavyks tik atvirais ir konkrečiais pokalbiais. Būkite tiesūs ir nuoširdūs – taip pasieksite daugiausia.

ZodiakasAVINAS

(03 21–04 20)

Rugsėjo mėnesį Avinui labiausiai rūpės darbas ir santykiai kolektyve. Patartina neatsisakyti padėti kolegoms, taip pavyks pagerinti santykius su jais. Svarbu laikytis savo žodžio ir tesėti duotus pažadus. Būtina stengtis nežadėti niekam nieko, ką būtų sunku įvykdyti.

Rudens pradžioje kasdienė rutina ims erzinti Aviną, jis norės mesti visus jam pavestus darbus, trenkti durimis ir išeiti kuo toliau. Kad to neatsitiktų, jam reikia pagalvoti apie vadovų požiūrį į jį. Kvaila būtų prisidaryti sau nemalonumų lygioje vietoje.

REKLAMA

Šis periodas bus palankus Avino asmeniniam vystymuisi ir darbui su savo trūkumais. Tinkamas metas atsikratyti žalingų įpročių.

Avinui patartina stengtis kiekvieną darbą daryti kūrybiškai, šlifuoti savo charakterį, tada ir jo visuomeninė padėtis pradės sparčiai kisti.

ZodiakasJAUTIS

(04 21–05 20)

Pirmąjį rudens mėnesį Jautis bus gana produktyvus ir užsiims aktyvia veikla. Jo lozungu taps žodis „reikia“. Atsakomybės jausmas nugalės visus asmeninius malonumų troškimus.

Rugsėjo mėnesį likimas pradžiugins Jautį maloniais siurprizais, susitikimais su senais pažįstamais. Jeigu jis užsimanys ištaisyti seną klaidą, tai jam dabar tas pavyks.

Jaučiui patartina savo užsispyrimą keisti diplomatija. Aplinkinių žmonių patarimai jam bus naudingi, todėl neverta jų praleisti pro ausis, manant, kad jis pats viską žino geriau už kitus.

Antroji rugsėjo pusė Jaučiui bus kupina įvairių įvykių. Jam veikiausiai kils noras šiek tiek pakeisti savo išvaizdą, pasiduoti madai. Ir jis ryšis žengti seniai planuotą žingsnį.

Trumpai tariant, Jautis bus pasirengęs keisti ir savo, ir artimųjų gyvenimą. Šeimos nariai rudens pradžioje vaidins svarbų vaidmenį. Bet kokie buitinius klausimus jis stengsis spręsti kolektyviai. Net apsipirkinėti Jautis nenorės eiti vienas ir ieškos draugės ar draugo kompanijos.

ZodiakasDVYNIAI

(05 21–06 21)

Visi rugsėjo mėnesio įvykiai Dvyniams iš esmės suksis apie šeimyninius reikalus ir santykius su giminėmis. Jie negalės sparčiai judėti į priekį, nes bus priverti nuolat gręžiotis atgal. Teks grįžti prie senų problemų sprendimo, praeities rūpesčiai iškils į pirmą planą, o nauji darbai bus „užšaldyti“. Kad neprarastų laiko veltui, patartina neplaukti prieš srovę, priešinantis likimui.

Dvyniams rekomenduojama atidėti svarbių naujų projektų pradžią antrai mėnesio pusei, o dar geriau – nukelti juos į spalį. Rugsėjį Dvyniams geriausiai seksis iš pagrindų spręsti užsisenėjusius klausimus.

Pirmąjį rudens mėnesį Dvyniams jokiose sferose negalima veržtis į lyderystę, geriau pasirinkti antrojo plano vaidmenį. Kaip sakoma, tyli kiaulė gilią šaknį knisa.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA