REKLAMA

6 būdai sustiprinti intuicijai ir pradėti ja pasitikėti

REKLAMA

Intuicija padeda išvengti pavojų ir nedaryti lemtingų klaidų. Ją galima ir verta stiprinti.

1.  Daugiau praktikos

Sąmoningai stenkitės kuo dažniau įsiklausyti į savo vidinį balsą. Užuot skubėję priimti sprendimus, padarykite pauzę. Atkreipkite dėmesį į savo jausmus tuo metu. Įsiklausykite į tai, ką sako jūsų kūnas.

Kai kūnas pritaria jūsų sprendimui, jūs pajuntate energijos antplūdį. Atsiranda šviesus, šiltas jausmas, tarytum drugeliai plazdentų pilve.

Kai kūnas sako „ne“, pajuntate nežymius spazmus pilve. Tarytum kas prislėgė krūtinę ir trukdo kvėpuoti. Apima sunkumo jausmas.

REKLAMA

Meditacija2. Medituokite

Skirkite sau kasdien truputį laiko, kad galėtumėte pasėdėti ramiai ir įsigilintumėte į savi mintis. Nesiblaškykite, apie nieką negalvokite, tada smegenys praskaidrės. Ir jūs galėsite pajusti, kas vyksta jūsų viduje.

3. Mankštinkitės

Sportas mažina stresą ir tuo pačiu atpalaiduoja protą. Nerimas aptemdo protą, pripildo mus baimių ir trukdo priimti teisingus sprendimus. Reguliariomis treniruotėmis galėsite pagerinti savo protinius sugebėjimus ir lengviau surasti ryšį su savo intuicija.

4. Tinkamai maitinkitės

Tinkamai maitindamiesi jausitės energingesni, mintys bus aiškesnės, nes kūnas išsivalys. Kai skrandis prikimštas kebabų ar mėsainių, sunku pajusti pilve drugelius ir išgirsti vidinį balsą.

Nuojauta5. Nespauskite, paleiskite

Kartais teisingas atsakymas būna neaiškus. Kartais negalima iškart pasakyti – taip arba ne. Todėl būkite kantrūs. Neprisigalvokite. Nesistenkite traukti iš savęs atsakymo. Paprasčiausiai paleiskite. Čia tas pats kaip gaudyti katiną. Jeigu vaikysitės ar jėga sodinsite šalia, jis būtinai pabėgs. O jeigu tiesiog ramiai sėdėsite, tai jis netrukus prieis pats.

6.  Pasitikėkite

Pasitikėkite tuo, ką jums sako intuicija. Tada jūs pastebėsite ženklus, kurie nukreipia jus į teisingą pusę.

Sunku apsispręstiŠaltinis: „Soulpost“

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA