REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugsėjo 7–13 d.)

REKLAMA

Gera savaitė darbams užbaigti, sąskaitoms suverti ir įvairiausioms ataskaitoms parengti. Palankus metas pradėti kūno svorio mažinimo ar žalingų įpročių atsikratymo ciklą, veido odos ir organizmo valymo procedūroms. Tinkamas laikas nutraukti varginančius santykius su nusibodusiais žmonėmis.

AVINAS

(03 21–04 20)

Netrūks įvairių malonių smulkmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę. Nors gali atrodyti, kad nieko įdomaus nevyksta, tačiau žvaigždės pataria dažniau apsižvalgyti aplink, ir pastebėti jums siunčiamas galimybes. Jei dar nesate įsipareigoję, labai greitai tai gali pasikeisti, todėl nežiopsokite, ir nepraleiskite savo šansų. Net ir tuomet, jei dienotvarkė bus labai įtempta, bent truputį laiko skirkite savo mėgstamai veiklai.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Turėsite progų pabaigti seniai pradėtus darbus – šiuo laikotarpiu tą atlikti bus tikrai labai paprasta. Sulauksite aplinkinių žmonių pagalbos, ir atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta. Nors gali kilti pagundų pradėti naujus projektus, tačiau žvaigždės pataria neskubėti, ir pirmiausia skirti šiek tiek laiko poilsiui. Nestokosite pasiūlymų smagiai praleisti laisvalaikį, todėl atsiribokite nuo darbų, ir leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Norėsite pokyčių. Nors šiuo laikotarpiu atrodys, kad viskas stovi savo vietoje, ir net didelės pastangos nepadeda pasiekti pageidaujamų rezultatų, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų pastangos neatsiperka, nenukabinkite nosies, ir tęskite tai, ką pradėjote. Jau labai greitai galite sulaukti tikrai malonių staigmenų, kurios turės ženklų poveikį netolimai jūsų ateičiai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite nusiteikę gana nostalgiškai, todėl gali būti sunku susikaupti. Deja, tai neliks nepastebėta: gali tekti susidurti su prastesniais rezultatais darbe ar studijose. Pasistenkite nuvyti pašalines mintis, ir visą savo dėmesį skirkite vien tik pagrindinei savo veiklai. Jei būsite pakankamai darbštūs ir negailėsite savo jėgų, labai greitai žvaigždės jus apdovanos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Atėjo metas daugiau laiko skirti savo šeimai. Kurį laiką buvote tiesiog pasinėrę į darbus, todėl jūsų artimieji jau pasigedo kokybiško laiko kartu. Kad ir kiek daug darbų turėtumėte, pasistenkite šiek tiek nuo jų atsitraukti, ir suplanuokite trumpą išvyką ar šeimos vakarienę už namų ribų. Net ir pora valandų, kurias praleisite kartu, gali sustiprinti tarpusavio ryšį, todėl pasinaudokite šia galimybe.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite pasiryžę viską keisti iš pagrindų, tačiau užsidegimas gali labai greitai priblėsti. Jei esate numatę tikrai didelių planų, nenorėkite, kad jų įgyvendinimas pavyktų čia ir dabar. Jei matysite, kad pasiekti tikslą nėra taip paprasta, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, numatykite trumpus žingsnelius, ir nepamirškite pasidžiaugti savo nedidelėmis pergalėmis, – jos taip pat labai svarbios.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA