REKLAMA

Astrologai nurodė 5 Zodiako ženklus, kurių atstovės lengviausiai išsiskiria

REKLAMA

Nors priežasčių skyryboms gali rasti kiekvienas, tačiau astrologai teigia, kad 5 Zodiako ženklų moterys dėl savo charakterio ypatybių skyrybas renkasi gerokai dažniau už kitus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pirmoje sąrašo vietoje atsirado Skorpiono ženklo moterys. Jos būdingas sunkus charakteris. Jei šio ženklo atstovė padarė išvadą, tai jos negalima apskųsti. Skorpiono moterys iš prigimties yra analitiškos, jos kiekvieną vyro pasikeitimą laiko pavojumi. Tokių moterų tiesumas gali daug kartų išgelbėti santuoką, tačiau jų pačių padarytos išvados anksčiau ar vėliau viską galutinai sužlugdys.

MERGELĖ

REKLAMA

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovės daugeliu atžvilgių yra kategoriškos. Jos netoleruos vyro atsainaus požiūrio į save. Mergelės taip pat neatleidžia išdavystės. Jos nesistengs kaip kai kurios kitos bet kokiu būdu išsaugoti santuokos. Materialinę vyrų atsakomybę jos laiko norma. Jei sutuoktinis tam nepritaria, skyrybas galima pradėti nedelsiant.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Trečioje vietoje astrologai paminėjo Jaučio ženklo moteris. Jie pabrėžė, kad jos yra be galo ištikimos tam, kurį myli, tačiau tuo pačiu yra stipriai įsimylėjusios save. Jei Jaučio moteris nusivylė partneriu, tada ji nepaliks galimybės bandyti viską pradėti iš naujo. Jis nekovos iš paskutiniųjų, bet pasitrauks į šalį, jei manys, kad sąjunga nebeturi ateities.

Šeimos krizėVANDENIS

(01 21–02 19)

Ketvirtą vietą sąraše užima Vandenio ženklo moterys. Šio Zodiako ženklo atstovės labai romantiškos, tačiau jos yra ir principingos. Jos aiškiai žino, ko nori, ir deda daug pastangų, kad įgyvendintų savo svajones. Jei vyras prisiekė meilę tokiai moteriai, bet nepateisino jos vilčių, tada ji pasirinks kitą kelią.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo moteris, pasak astrologų, yra tikras lobis vyrui, norinčiam turėti stiprią ir patikimą šeimą. Ši moteris niekada nepaliks nelaimėje ir nepažemins, nes dėl savo prigimties ji iki galo kovos už šeimos laimę. Bet išdavystės jis neatleis. Net jei Liūto ženklo moteris bandys apsimesti, kad nieko neįvyko, ji ilgai negalės taikstytis su išdavyste ir skyrybas priims kaip vienintelį sprendimą.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA