REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugsėjo 14–20 d.)

REKLAMA

Ši savaitė bus palanki tiems, kurie energingai ir ryžtingai imsis naujų projektų ir sumanymų įgyvendinimo. Šiuo metu pradėta dieta ar iškrovos diena išvalys organizmą ir pagerins savijautą. Tinkamas laikas atsikratyti žalingų įpročių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Atrodys, kad niekaip nepavyksta pabaigti pradėtų darbų, todėl žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir pagalvoti, ką galėtumėte daryti kitaip. Net ir trumpa pertrauka gali padėti į situaciją pažvelgti visai kitomis akimis, todėl nepersistenkite, ir neužsibrėžkite visus darbus atlikti tuojau pat. Jei pajusite jėgų trūkumą ar tiesiog norėsite nuleisti rankas, šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, ir į darbus galėsite kibti su visai kitu nusiteikimu.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Galite susidurti su nedideliais nesklandumais, tačiau žvaigždės pataria jų per daug nesureikšminti – jau labai greitai galėsite džiaugtis pasiekę užsibrėžtus tikslus. Nors įvairūs netikėtumai nebūtinai bus malonūs, tačiau jau labai greitai galėsite atsipūsti ir tiesiog stebėti, kaip viskas susitvarko ir be jūsų pastangų. Taigi, aukščiau nosį, ir kibkite į darbus!

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Darbų netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek laiko skirti nedideliems malonumams, kurie padės pagyvinti nusistovėjusią rutiną. Jei jau seniai neturėjote progų užsiimti mėgstama veikla, dabar tikrai turėsite šansų tą ištaisyti. Kokybiškas poilsis jums bus tikrai į naudą – darbai eisis kur kas sklandžiau, o santykiai su artimaisiais taps kur kas geresni.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pasinersite į apmąstymus, ką galėtumėte pakeisti, kad dabartinė situacija būtų kiek įmanoma labiau džiuginti. Gali būti, kad labai greitai ryšitės kardinaliems pokyčiams, kurie ir gąsdins, ir džiugins. Žvaigždės pataria nepriimti pernelyg skubotų sprendimų: visuomet pagalvokite, koks yra galimas jūsų veiksmų atoveiksmis, ir numatykite ne tik teigiamą, bet taip pat ir neigiamą scenarijų. Pokyčiai yra tiesiog neišvengiami, tačiau tik nuo jūsų priklausys, kokį jie turės poveikį jūsų netolimai ateičiai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gali tekti susidurti su draugų ar giminaičių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai numoti ranka, ir nesistengti apginti savo garbės. Nemalonios kalbos nutils, jei į jas nereaguosite, ir labai greitai galėsite tikėtis atsiprašymo. Žvaigždės jums žada palankų laikotarpį pradėtų darbų užbaigimui: jei kurį laiką jautėte, kad ne viskas einasi pagal planą, dabar galėsite tikėtis kur kas didesnės sėkmės.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Turėsite progų pakeisti savo profesinę kryptį, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar tuo pasinaudosite. Paskutiniu metu vis svarstėte apie tai, ką galėtumėte pakeisti, kad jūsų kasdienybė taptų kiek įmanoma labiau džiuginanti, o dabar turėsite galimybių tą įgyvendinti. Žvaigždės pataria pasikliauti savo nuojauta, ir priimant sprendimus vadovautis ne sveiku protu, bet širdimi.

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA