REKLAMA

Nuodėmės pagal Zodiako ženklą: kokia yra tamsioji jūsų sielos pusė?

REKLAMA

Tobulų žmonių nebūna: kiekvienas mūsų turime tam tikrų charakterio savybių, kurios nėra pačios geriausios. Astrologai mano, kad Zodiako ženklas gali daug pasakyti apie tamsiąsias žmonių sielos puses, taigi, žemiau įvardinsime pagrindines nuodėmes, į kurias yra linkę tam tikri Zodiako ženklai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas garsėja karštu temperamentu ir impulsyvumu, todėl šio ženklo pagrindinė nuodėmė yra pyktis. Avino įniršis ir pyktis gali sunaikinti ne tik jų pačių, bet ir jų artimųjų gyvenimus, todėl šio Zodiako ženklo atstovams vertėtų išmokti tramdyti savo emocijas.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Jaučiai yra tingūs žmonės, kurie neatsisako skaniai ir sočiai pavalgyti. Tingumą ir besaikį valgymą Jaučiai neretai derina tarpusavyje, todėl ilgainiui tai tampa tikrai rimta problema, kurią išspręsti gali būti labai sunku.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklo atstovai yra labai nepastovūs. Jie greitai įsimyli, ir yra linkę iš naujų santykių semtis energijos. Net ir sulaukę brandaus amžiaus Dvyniai ne visada yra linkę įsipareigoti, todėl jiems svarbu išmokti pasiskirstyti prioritetus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžių ramybė labai dažnai peržengia ribas ir tampa tingumu. Jie gali valandų valandas gulėti ant sofos ir nieko neveikti, todėl jiems svarbu atrasti būdų, kurie padėtų susiimti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Tuštybė ir savanaudiškumas yra du bruožai, Liūtus išskiriantys iš kitų Zodiako ženklų. Liūtai yra įsitikinę savo pranašumu, ir į visus kitus žiūri tarsi iš aukšto.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelėms yra būdingos dvi neigiamos savybės, – tai pasididžiavimas ir arogancija. Šio ženklo atstovai kitiems žmonės kelia ypatingai didelius reikalavimus, ir nemoka atleisti klaidų. Mergelės visada tiki, kad viską žino geriau nei kiti, ir mano, kad svarbu tą pranešti kitiems.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės yra labai pavydžios. Šio ženklo atstovai yra linkę lyginti savo ir kitų žmonių gyvenimus, o tai atima labai daug laiko ir energijos. Labai dažnai Svarstyklės yra nepatenkintos savo gyvenimu, jos visada trokšta turėti daugiau.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionai yra labai pavydūs ir kerštingi žmonės, todėl šio Zodiako ženklo atstovus galime vadinti pačiais nuodėmingiausiais. Skorpionai yra labai impulsyvūs, todėl jų charakteris kartais būna tiesiog nepakenčiamas.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Pozityvus Šaulys kartais sau leidžia tinginiauti. Jis gali atšaukti svarbius susitikimus ir nesilaikyti numatytų terminų. Visa tai – tik dė to, kad… jis nori pagulėti ant sofos. Būtent tingumas Šauliams gali kliudyti pasiekti asmeninę sėkmę.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiai yra priklausomi nuo savo norų bei poreikių. Jie nemato, kad pagalbos gali reikėti ir kitiems žmonėms – šio ženklo atstovai save laiko pasaulio centru.

VANDENIS

(01 21–02 19)

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA