REKLAMA

Savaitės horoskopas (rugsėjo 21–27 d.)

REKLAMA

Priešpilnio mėnulio savaitė. Dalykiniai susitikimai, pasitarimai, susirašinėjimas ir kelionės gali atverti naujus horizontus. Pasistenkite nesijaudinti dėl menkniekių. Fizinis darbas ir sportas padės atgauti dvasinę pusiausvyrą ir padidinti savo energingumą. Galima tikėti artimųjų, bendraminčių, draugų ir autoritetingų asmenų palaikymo bei pagalbos.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėsite galimybę išbandyti savo jėgas neįprastoje veikloje, kurioje tikrai sužibėsite. Galimi netikėtumai leis jums išbandyti savo jėgas dar neatrastoje srityje, ir galbūt tai jums pasufleruos, ką turėtumėte veikti ateityje. Būkite atviri naujovėms – tai padės išsklaidyti niūrią kasdienybę ir taps didele paskata judėti į priekį. Jei netausosite savo jėgų, netrukus galėsite džiaugtis tikrai puikiais rezultatais.

JAUTIS

REKLAMA

(04 21–05 20)

Tikėtina, kad jus aplankys abejonės dėl dabartinės savo veiklos: norėsis kažko naujo ar užtikrinančio didesnes pajamas. Dabar bus palankus metas pagalvoti apie profesinės krypties keitimą ar pradėt naujo darbo paieškas: jei būsite pakankamai ryžtingi, labai greitai pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. Asmeniniame gyvenime taip pat galimi pokyčiai, todėl stebėkite likimo siunčiamus ženklus ir nepraleiskite savo šansų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų laukia romantiškas metas. Žvaigždės pataria priminti savo artimiesiems, kokie jie jums svarbūs, ir daugiau laiko praleisti brangiausių žmonių rate. Jei esate įsipareigoję, iš savo antrosios pusės galite tikėtis tikrai malonios staigmenos, o vienišiai gali sulaukti tikrai palankių progų užmegzti naujus santykius. Nebijokite garsiai kalbėti apie savo jausmus – jus supantys žmonės tikrai tą įvertins.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Plauksite pasroviui. Žvaigždės didelių permainų nenumato: tikėtina, kad viskas tekės įprasta vaga. Jei planuojate imtis naujų projektų įgyvendinimo, tą vertėtų atidėti netolimai ateičiai: tikėtina, kad dabar pradėti darbai nebus atliekami taip sklandžiai, kaip norėtųsi, ir tam gali tekti paaukoti ganėtinai daug laiko. Pasistenkite nepervargti ir neapsikrauti svetimais rūpesčiais, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų stygių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Turėsite galimybę įrodyti, ko esate verti, todėl žvaigždės pataria pasinaudoti likimo siunčiamomis progomis. Jei vis svarstote prašyti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo, dabar tam bus tikrai palankus metas. Jei ilgą laiką atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar vertėtų susiimti, ir šiek tiek paplušėti. Jūsų pastangos tikrai neliks nepastebėtos, todėl galėsite džiaugtis saldžiais darbo vaisiais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite poilsio ir ramybės, ir tam tikrai turėsite progų. Nors atrodys, kad anksčiau pradėti darbai niekaip nesibaigia, ir net didelės pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, tačiau pasistenkite šiek tiek atsiriboti, ir skirkite laiko vien tik sau. Net ir tuomet, jei nieko neveikdami jausite kaltę, atminkite, kad poilsis yra toks pat svarbus, kaip ir darbas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

REKLAMA

Alfa.lt naujienos

REKLAMA