REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

2012-ųjų sausis – viliojančių galimybių mėnuo. Pasiduoti erotinėms pagundoms ir priimti rimtus finansinius sprendimus šį mėnesį reikėtų labai atsargiai. Tikrai nepakenks patiems aktyviai pasistengti išsaugoti harmoningus ir darnius santykius su gyvenimo partneriu. Jeigu nepamesime galvos, šis mėnuo gali būti labai palankus meilei. Santūriesiems išsipildys slapti troškimai. Mėnesio viduryje akylai stebėkite ir įdėmiai klausykitės: pasitaikys puikių galimybių padidinti savo santaupas bei turtus. Tik nesielkite per daug lengvabūdiškai!

Avinas

Flirtas ir konfliktai

Kovo 21–31 d. (gimusiems šiomis dienomis)

Avinams geriausia būtų pradėti 2012-uosius metus nuo atostogų. Taip jie išvengtų įtampos ir nemalonumų, kurie dabar tvenkiasi ore. Pavojaus šaltinis – konfliktai su autoritetingais asmenimis!

REKLAMA

Balandžio 1–10 d.

Avinų, gimusių šią dekadą, laukia jaudinantis meilės nuotykis. Nauja pažintis gali išaugti į rimtą partnerystę, jei kartu imsitės bendros veiklos.

Balandžio 11–20 d.

Flirtas ir kivirčai bus susipynę. Toks mišinys Avinams – kaip druska į sriubą! Saugokitės, kad neprarastumėte ko nors labai brangaus.

Jautis

Netikėti laimės momentai

Balandžio 21–30 d.

Jupiteris pilnomis rieškučiomis žarstys jums laimę. Iš prigimties pragmatiški Jaučiai ją pavers pastoviu dalyku. Pavydėtina!

Gegužės 1–9 d.

Jaučius erzins jų nerami aplinka, triukšmingas šurmulys. Jiems patartina stebėti viską iš saugaus atstumo ir pasukti galvą, kaip iš to galėtų išpešti sau naudos.

Gegužės 10–20 d.

Sausis Jaučiams bus labai erotiškas mėnuo. Jie galės mėgautis meile, kiek tik pajėgia, bet turėtų nesistengti užvaldyti kito, kitaip greit praras malonumą.

Dvyniai

Vertingas apdairumas

Gegužės 21–31 d.

Visa, kas anksčiau atrodė aišku ir natūralu, dabar pasirodys buvę iliuzija. Dvyniai turėtų stengtis didvyriškai ištverti praregėjimą ir neprarasti savitvardos. Greit jie suras naujų tikslų, kurie jiems geriau tiks!

Birželio 1–10 d.

Jeigu Dvyniai nori kažką savo gyvenime ilgam laikui pagerinti, tai dabar tam bus tinkamiausias laikas. Ypač jei tai susiję su pinigais. Tiesa, jie turėtų sąmoningai pasistengti dėl būsimos gerovės.

Birželio 11–21 d.

Dvyniams patartina saugotis infekcijų! Jie dabar labai neatsparūs ligoms. Būtina tausoti savo sveikatą, gerai maitinantis ir stengtis nesinervinti.

Vėžys

Meilė ir jėgų antplūdis

Birželio 22 d. – liepos 1 d.

Sausis bus palankus Vėžiams. Meilės reikaluose jiems nepaprastai seksis. Ir finansiniu atžvilgiu jie gali tikėtis sulaukti malonių staigmenų.

Liepos 2–12 d.

Vėžiai turėtų ramiai išlįsti iš savo slėptuvės: Venera sausio pabaigoje sustiprins jų pasitikėjimą savimi ir žavesį. Kiti žmonės juos priims geriau nei jie mano.

Liepos 13–22 d.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA