REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Vėžiai, gimę liepos viduryje, turėtų nusiteikti nemaloniems konfliktams ir santykių aiškinimuisi. Marsas suteiks jiems pakankamai energijos, kad galėtų grįžti namo kaip nugalėtojai.

Liūtas

Pasitenkinimas ir poilsis

Liepos 23 d. – rugpjūčio 2 d.

Liūtai turėtų prisiimti kuo daugiau ambicingų planų ir gerų ketinimų. Palankiai veikiami Urano 2012 metais jie tikrai galės daug ką pakeisti į gera.

REKLAMA

Rugpjūčio 3–12 d.

Liūtai šį mėnesį galės mėgautis ramybe ir palepinti save išsamia SPA programa. Metų pradžioje Liūtai nepatirs jokio streso.

Rugpjūčio 13–23 d.

Amūras nusižiūrėjo Liūtus ir taikosi į juos: širdį užkariaus asmuo, su kuriuo galės traukti į pasaulio kraštą ir apie viską rimtai pasikalbėti.

Mergelė

Nauji metai, nauja laimė!

Rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 2 d.

Mergelėms 2012 metų pradžioje pasitaikys nuostabių galimybių. Jos galės ilgam laikui pagerinti savo banko sąskaitas.

Rugsėjo 3–12 d.

Viskam žalia šviesa. Netrukus Mergeles aplankys geradaris Jupiteris: apsvarstykite iš anksto, kokį troškimą labiausiai norėtumėte įgyvendinti.

Rugsėjo 13–23 d.

Mergelės turėtų labai apdairiai eikvoti energijos atsargas. Jos jaučiasi stipresnės, nei yra iš tikrųjų. Patartina saugoti savo sveikatą.

Svarstyklės

Kova už teisybę

Rugsėjo 24 d. – spalio 2 d.

Svarstyklėms nepavyks išvengti nemalonių veiksmų. Patarimas joms: narsiai kąskite rūgštų obuolį ir padarykite tai, kas turi būti padaryta.

Spalio 3–12 d.

Svarstyklės sausio mėnesį bus nusiteikusios veikiau maloniems pokalbiams, o ne varginančioms diskusijoms. Ginčuose dėl teisybės joms nederėtų visur lengvai nusileisti.

Spalio 13– 23 d.

Svarstyklėms sausio mėnesį bus svarbu pakovoti už savo teises, kad neliktų nuvertintos ir nuskriaustos. Aukštesnės jėgos padės joms laimėti.

Skorpionas

Pokyčiai visose srityse

Spalio 24 d. – lapkričio 1 d.

Skorpionai yra neramūs ir nenustygstantys vietoje. Jie trokšta ką nors pakeisti. Permainų troškimas nėra blogas dalykas, bet jiems reikia būti atsargiems. Skorpionus traukia ekstremalumas, kuris gali būti pavojingas.

Lapkričio 2–11 d.

Skorpionai bus provokuojami meilei. Kažkas žais viliojimo ir atstūmimo žaidimą. Jie gali ramiai leistis į šį žaidimą, nes tada pasieks meilės jausmų aukštumas.

Lapkričio 12–22 d.

Skorpionai atsidurs jiems neįprastoje padėtyje, nes sausio mėnesį šiek tiek praras orientaciją. Neptūnas padės jiems išmesti už borto senus tikslus, kad surastų naujų, kurie jiems geriau tiks.

Šaulys

Apdairumas naujame kelyje

Lapkričio 23 d. – gruodžio 1 d.

Šauliai turi pasiryžti pagaliau peršokti per savo šešėlį ir atsižvelgti į kritiką. Jiems nereikia baimintis, kad dėl to nukentės jų reputacija – priešingai, kiti dėl to ims juos labiau gerbti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA