REKLAMA

Sausio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Gruodžio 2–11 d.

Amūras bus palankus Šauliams, meilėje žybčios kibirkštys. Patarimas jiems: mėgaukitės, bet nesitikėkite per daug, nes sulauksite šalto dušo.

Gruodžio 12–21 d.

Velnias slypi smulkmenose. Jeigu Šauliai sausio mėnesį nepraras kantrybės ir pasirūpins visomis smulkmenomis, jie geriausiai prasiverš į priekį.

Ožiaragis

REKLAMA

Žvilgsnis į priekį

Gruodžio 22–31 d.

Ožiaragiams reikėtų stengtis nepražiopsoti naujų šansų. Jie bus šio mėnesio laimėtojai, jeigu nesnaus ir sugebės lanksčiai prisitaikyti prie netikėtų aplinkybių.

Sausio 1–10 d.

Venera aplankys Ožiaragius. Sausio mėnesį jiems lemta atskleisti savo žaviąją pusę ir mėgautis maloniomis bendravimo valandomis.

Sausio 11–20 d.

Ožiaragiai dabar galės atsikratyti abejonių dėl savo sugebėjimų. Marsas padės įveikti visus darbus, kuriems reikia kruopštumo. Patarimas Ožiaragiams: pataisykite tai, ką reikia taisyti, tada viskas klostysis geriau.

Vandenis

Užmestas tinklas

Sausio 21–30 d.

Tikėjimo ar pažiūrų krizė? Vandeniai turėtų susikoncentruoti į tai, kas jiems atrodo prasminga. Kitaip kils pavojus pajusti vidinę tuštumą.

Sausio 31 d. – vasario 9 d.

Kaip gerai, kad Vandeniai yra kolektyvinio darbo meistrai ir gerai sutaria su kolegomis: jie sulauks paramos įgyvendinant svarbų tikslą!

Vasario 10–19 d.

Viskas, ką Vandeniai pastaruoju metu suplanavo, bus sėkmingai įgyvendinta. Ir finansiniai, ir širdies reikalai sausio mėnesį jiems klostysis kuo puikiausiai.

Žuvys

Plaukiojimas meilėje

Vasario 20–29 d.

Sausis Žuvims – laimingas mėnuo. Jupiteris apdovanos jas pinigais ir gera nuotaika. Žuvims reikėtų priimti naujus pasiūlymus ir galimybes – joms niekas nepakenks.

Kovo 1–10 d.

Venera uoliai globos Žuvis, ištroškusias meilės valandėlių. Jos galės praleisti daug laiko su savo brangiausiuoju žmogumi jaukioje aplinkoje ir mėgautis švelniomis glamonėmis.

Kovo 11–20 d.

Apmaudas neišvengiamas. Žuvims gali padėti įžvalgumas, sumanus planavimas ir atidus žvilgsnis į smulkmenas. Tai nėra stipriausios Žuvų savybės, todėl joms verta paprašyti kitų pagalbos!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA