REKLAMA

Каip flirtuoja Zodiako ženklų atstovai

REKLAMA

Avinas

Šio ženklo atstovams flirtas – tai žaidimas, kurį reikia laimėti. Avino flirtavimas – greitas, veržlus ir atkaklus. O jei jau per pirmą pasimatymą Avinas reiškia simpatiją priešingos lyties atstovams, o gal net ir meilę iš pirmo žvilgsnio, tai liudija, kad Avino karštas temperamentas. Vakarėliuose jis mėgsta parodyti ne tik save, bet ir pasigirti nauja pergale. Jo pagrindinis tikslas – patenkinti užkariautojo ir kovotojo instinktą.

Jautis

Jautis flirtuoja iš lėto, atsargiai, bet teisingai. Kai tik jis pajunta, kad atkreipė priešingos lyties dėmesį, tada gali ir ilgai flirtuoti, ir būti žaismingas, ir nepraleisti pro šalį progos pasimylėti. Mat šio ženklo atstovai atsiskleidžia per patirtą malonumą bendraudamas su kitais žmonėmis. Tačiau Jaučiui mažiau nei kitiems Zodiako ženklams tinka virtualinis bendravimas, nes juos labiausiai domina realios pažintys.

Dvyniai

REKLAMA

Dvynių flirtavimas – tai intelektualinis žaidimas, kur ne taip ir svarbu rezultatas, svarbiausia – pats procesas! Kuo labiau pateikia save kaip aistringais partneriais, tuo ilgiau jie užsiveda ir patiria daugiau malonumų nuo bendravimo su priešingos lyties atstovais. „Nesugebėti gražiai pateikti save, tai nesugebėti nieko padaryti“, – tai mėgstamiausia Dvynių, įsitraukusių į flirtą, frazė.

Vėžys

Vėžio flirtavimas prasideda nuo dėmesio savo partnerei: paduoda paltą, pasiūlo išgerti arbatos ar kavos, sukuria romantišką aplinką ir nuotaiką. Ir moteris net nepajunta, kaip atsipalaiduoja ir tampa vienas kitam tokiais artimais ir brangiais. Vėžys labai retai atsiskleidžia per pirmą pasimatymą. Todėl šio ženklo atstovo telefono skambutį ir pranešimą su užuomina apie rimtų santykių užmezgimą galima sulaukti praėjus tik kažkiek laiko po pažinties.

Liūtas

Liūtui flirtavimas – tai jo stichija ir gyvenimo būdas. Ir kaip gražiai jis moka tai daryti! Greičiausiai saldainių, gėlių dovanojimo periodai taip pat sugalvoti šio ženklo atstovų. Flirtuodami liūtai tampa galantiški ir geraširdžiai. Jų širdis pripildo romantiškumas ir šilti jausmai. Jie nori, kad priešingos lyties atstovės matytų jų spinduliuojančias ir žavesio kupinas akis. Tada šio ženklo vyrai pradeda maudytis savo meilės jūroje, dosniai apipildami dėmesiu ir dovanomis savo mylimąsias. Bet tuo pačiu laukia iš jų pagyrimų ir palaikymo.

Mergelė

Šio ženklo atstovams flirtuojant atsiskleidžia jų intelektualumas ir rūpestingumas. Flirtuojantis vyras jau per pirmą pasimatymą leidžiasi į plačius pasakojimus, norėdamas pademonstruoti savo enciklopedines žinias. Jam svarbiausia, kad jo klausytųsi. Tačiau moteris Mergelė niekada neleis sau vakarėlyje arba per pirmą pasimatymą pereiti padorumo ribų. Todėl, kad mergeles domina tik rimti santykiai.

Svarstyklės

Svarstyklės flirtuoja gražiai ir estetiškai! Jie tikri bendravimo meistrai, nes tiesiog dievina flirtą ir romantiškumą, mėgsta užmegzti romantiškas pažintis ir draugystes. Bet kokiame vakarėlyje vyrai patiria malonumą vien nuo bedravimo su ką tiktai susipažintomis merginomis. O šio ženklo moterys paprastai laukia meilės žodžių ir kvietimų į pasimatymus. Kai Svarstyklės įsitraukia į flirtavimą, jų manieros tampa labai išraiškingos, o judesiai – elegantiški ir artistiški. Tačiau Svarstyklės labiau dairosi pažinčių, kurios baigtųsi meile ar net vedybomis. Galų gale, maloniu poilsio praleidimu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.