REKLAMA

Talentų horoskopas

REKLAMA

 

Kiekvienam Zodiako ženklui būdingi saviti prigimtiniai sugebėjimai.
 
Avino talentai
 
Spontaniškumas nėra laikomas Dievo dovana, tačiau Avino atveju tai yra šiam Zodiako ženklui būdinga ryški savybė. Avinas nemėgsta ilgai delsti ir iškart žengia prie reikalo.
 
Avinas pasinaudoja jam pasitaikančiais šansais, tad visur ir visada tampa pirmuoju. Tai – nugalėtojo tipas. Avinai laikomi pionieriais tarp kitų Zodiako ženklų, nes jie yra iš tų, kurie drąsiai įžengia į nežinomą teritoriją.
 
Ginčuose jie konstruktyviai gina savo pažiūras. Vienu ryškiausių avinų talentų laikomas jų sportiškumas. Jie yra greiti, sugebantys prasimušti, prasiveržti ir – kaip jau minėjome – absoliučiai tikri dėl savo būsimos pergalėsi!
 
Jaučio talentai
 
Jautis moka džiaugtis mažais gyvenimo dalykais – ir laukine gėlėle kelio pakraštyje, ir draugišku žodžiu.
 
Tai nulemia jo įgimtas grožio ir harmonijos pojūtis. Todėl jaučiai moka gražiai dekoruoti dovanas, sodą, kambarius, gėlių puokštes ar langus. Jie apdovanoti talentu iš nieko padaryti kažką. Čia praverčia ir jų pavydėtina kantrybė.
 
Jaučiam ypač sekasi įvairūs amatai ir rankdarbiai. Pinigus, kuriuos išleistų montuotojui ar santechnikui, Jautis verčiau pataupys tam, kad galėtų juos pelningai investuoti. Jaučiai moka sumaniai elgtis su pinigais.
 
Dvynių talentai
 
Dvynių intelektą galima laikyti jų didžiausiu talentu. Jiems žaibiškai šauna į galvą neįprastos idėjos, jie gali vienu metu susikoncentruoti į kelis dalykus. Todėl jiems tenka atidžiai save kontroliuoti, kad per greitai nešokinėtų mintimis nuo vieno dalyko prie kito.
 
Dvyniai turi nepaprastų komunikacinių sugebėjimų ir dažnai sublizga kaip puikūs oratoriai. Todėl nereikia stebėtis, kad dauguma jų darbuojasi šou verslo srityje arba žiniasklaidoje.
 
Be to, Dvyniai būna geri vertėjai. Kitos teigiamos Dvynių savybės yra jų sugebėjimas žavėtis ir lankstumas.
 
Vėžio talentai
 
Vėžiai laikomi labai jautriais ir orientuotais į šeimą. Jiems būdingas nepaprastas sugebėjimas įsijausti į kitą žmogų.
 
Dėl tokių charakterio savybių didžiausias jų talentas yra rūpintis savo artimaisiais ir draugais ir prireikus guosti juos. Vėžiai didžiuojasi savo nusimanymu apie maistą ir valgius, todėl neretai tampa puikiais virėjais.
 
Dar vienas Vėžio talentas yra tai, kad jis sugeba namuose sukurti nepaprastai jaukią atmosferą, todėl laikomas šios srities ekspertu. Kam reikia patarimo, kaip gerai įsirengti namus, turėtų pasiklausti Vėžio.
 
Liūto talentai
 
Nesvarbu, ar jis mūvi savo siūtomis kelnėmis, pasikabinęs ant sienos savo gamybos koliažą, stebina draugus trijų patiekalų vakariene ar dainuoja paties sukurtą dainą, ryškiausias Liūto talentas, kuriuo jis išsiskiria iš kitų, visada bus jo kūrybingumas.
 
Kai jis gali įgyvendinti savo idėjas, tai jam pačiam suteikia netikėtą pasitenkinimą. Baimės, kad gali tekti susidurti su nepažįstamais žmonėmis, sakyti kalbą susirinkime ar lipti į sceną, Liūtas tikrai nepažįsta. Ir dėl to jis tampa žvaigžde.
 
Išdidžiam Liūtui lengvai sekasi pakerėti aplinkinius savo žavesiu.
 
Mergelės talentai
 
Tvarkos pomėgis yra viena ryškiausių teigiamų Mergelės savybių. Vis dėlto tai dar nereiškia, kad ji namuose viską steriliai išvalo, veikiau – kad ji sugeba viską puikiai sureguliuoti, nieko nepalikdama atsitiktinumui.
 
Ji nenori prarasti kontrolės. Kitas Mergelės talentas yra jos kruopštumas, todėl ji labai retai padaro klaidą – tiek darbe, tiek finansiniuose reikaluose, tiek sveikatos atžvilgiu, tiek ir asmeniniame gyvenime.
 
Dėl savo išradingumo, sumanumo, rafinuotumo Mergelė sugeba viską smulkiai išanalizuoti, todėl ji greitai suranda problemos sprendimą, net tuomet, kai problemos užgriūna netikėtai. Mergelės laikomos puikiais vadybininkais.
 
Svarstyklių talentai
 
Svarstyklės paperka savo diplomatiniais sugebėjimas. Jos moka meistriškai tarpininkauti, sutaikyti du žmones ar net grupes.
 
Jos sugeba švelniai išsakyti kritiką, kad ji neįskaudintų pašnekovo. Svarstyklės nuolat stengiasi sukurti aplinkui harmoningą atmosferą. Jų estetikos jausmas padeda joms pasirinkti tokį stilių, kuris pabrėžtų jų privalumus.
 
Jų buto ar namo vidus taip pat būna įdomiai įrengtas ir sutvarkytas. Jei turite kokių nors stiliaus klausimų, būtinai patikėkite juos spręsti Svarstyklėms. Dažnai jos pasižymi menininko talentu.
 
Skorpiono talentai
 
Skorpionas išsiskiria aistringumu ir užsispyrimu. Jei Skorpionas kuo nors susižavi, jis ima liepsnoti entuziazmu.
 
Turėdamas prieš akis tikslą, kurį nori pasiekti, Skorpionas daro viską, kas įmanoma. Jam būdingas tobulybės siekis. Be to, Skorpionas visada pastebi abi medalio puses. Jis gali atvirai prabilti apie dalykus, kuriuos kiti laiko tabu.
 
Skorpionas sugeba atsainiai ir lengvai priimti pokyčius, greitai, [prisitaikyti prie naujos situacijos. Jis auga kartu su savo uždaviniais!
 
Šaulio talentai
 
Šauliams būdinga teigiama gyvenimo nuostata. Jiems taurė visada bus pusiau pripildyta, o ne pusiau tuščia.
 
Kai Šauliui pradeda ne taip gerai sektis, kaip norėtų, jis nenusimena. Jo optimizmas daro jį viskuo patenkintu žmogumi ir neretai net Laimės kūdikiu. Todėl jam kur kas lengviau už kitus sekasi pataisyti pablogėjusią materialinę padėtį. Jis yra motyvuotas, savo tikslų siekiantis žmogus.
 
Prie Šaulio talentų priskiriamas jo teisingumo jausmas ir tolerancija. Šaulys moka pasakoti įdomias istorijas ir pakerėti klausytoją savo iškalba.
 
Ožiaragio talentai
 
Stiprus realybės pojūtis yra dėmesio vertas Ožiaragio talentas: jis nesipuikuoja, netampa arogantiškas ir visada stengiasi apie viską nusimanyti.
 
Ožiaragiai žino, apie ką jie kalba, nes prieš tai surenka tikslią informaciją apie tai, ką ketina pasakyti. Ir pasako taip tarytum tie žodžiai jiems nieko nereikštų. Dėl to jie kitiems tampa puikiais patarėjais visai gyvenimo klausimais.
 
Sugebėjimas apsiriboti tikrai svarbiausiais esminiais dalykais taip pat būdingas Ožiaragiui. Tai padeda jam prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos. Be to, Ožiaragis puikiai tvarko finansinius reikalus.
 
Vandenio talentai
 
Vandenis yra ypač linksmas žmogus. Iš dalies tai priklauso nuo to, kad jis ne per daug rimtai žiūri į gyvenimą.
 
Jis mėgsta atsipalaidavęs atsilošti ir stebėti iš atstumo, kas vyksta aplink jį. Vandenis gali padaryti gerą karjerą dirbdamas nepriklausomu ekspertu. Vandeniams būdinga tai, kad jiems menkai terūpi, ką kiti apie juos mano.
 
Dar vienas Vandenio talentas yra išradingumas. Jis mielai tyrinėja, kuria, konstruoja ir montuoja. Vandeniui tai nesunku, nes jam nuo lat kyla naujų idėjų. Vandeniai dažnai dirba švietimo įstaigose ar inžinierių biuruose. Taip pat jie sugeba gerai vertėjauti žodžiu, nes lengvai išmoksta svetimas kalbas ir pasižymi oratoriaus sugebėjimais.
 
Žuvų talentai
 
Žuvys pirmiausia garsėja savo gyva fantazija. Jų devizas: nieko nėra neįmanomo!
 
Dauguma Žuvų sugeba pasakoti įdomias istorijas. Jos pačios tampa menininkais arba mėgsta sukiotis tarp kitų menininkų. Žuvims nesunku pasitenkinti mažu. Joms nėra svarbu turėti didelę sąskaitą banke. Žuvims labiausiai reikia laiko, kad galėtų realizuoti save, užsiimti kūryba.
 
Žuvims būdingas sugebėjimas įsijausti į kitą žmogų. Todėl suprantama, kad Žuvys labiausiai vertina ne materialius dalykus. Kur kas svarbiau joms yra harmoningi santykiai su artimaisiais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA