REKLAMA

Erotinis horoskopas

REKLAMA

Avinas

Jūsų mėgstamas posakis: „Aš noriu!“ Gyvenate medžiodami, kovodami ir trokšdami visur ir visada būti pirmi – lyderiai. Tai taikote ir seksualiniame gyvenime. Esate stiprus (-i), temperamentingas (-a), jums reikalinga neribota laisvė. Jeigu kam nors tai nepatinka – tai jų problema. Nepriklausomybės siekimas ir tik savo norų paisymas jums svarbiausia. Tad ko norite, tą žūtbūt privalote turėti. Tai liečia ir seksualinių partnerių paieškas. Jūsų erotika reikli, žvėriška, nesutramdoma ir labai aistringa. Orgazmą jūs laikote savotišku laimėjimu, dar viena pergale.
 
Jautis
 
Seksas jums – kažkas natūralaus. Jis turi trukti ilgai ir su pasimėgavimu. Jaučiams nereikia papildomų afrodiziakų – juos jaudina partnerio kūnas. Intymumo akimirkomis jūs išsilaisvinate, to tikitės ir iš partnerio.
 
Dvyniai
 
Jums lovos reikalai nėra svarbiausi gyvenime. Visgi sekse jūs „pražystate“ ir trokštate rafinuotų emocijų, o ne greitukų. Jums patinka išmėginti naujoves. Meilės žaidimus jus laikote dar viena bendravimo priemone, tad mėgstate jį paaštrinti gašliomis frazėmis.
 
Vėžys
 
Intymumas jums yra santykių tvirtinimas, jų gilinimas. Būnate labai aistringas (-a), mėgstate glėbesčiuotis, glaustytis, bučiuotis, švelniai kandžiotis. Jums nepatinka žvėriškas, nekantrus ir greitas seksas.
 
Liūtas
 
Jums seksas itin svarbus. Trokštate, kad jo metu partneris (-ė) pasijustų jūsų mylimas (-a) ir globojamas (-a). Viską iš anksto suplanuojate ir sustyguojate, kad nebūtų jokių klaidų.
 
Mergelė
 
Mėgaujatės intymiais santykiais tik tada, kai esate gerai nusiteikęs (-usi) ir jūsų neslegia mintys apie neatliktus darbus ar įsipareigojimus. Jums patinka sekso pozos, kurias kiti palaikytų itin keistomis ir gal net nenormaliomis.
 
Svarstyklės
 
Jums patinka rafinuotas seksas: žvakių šviesoje, gurkšnojant šampaną, grojant klasikinei muzikai. Higiena ir pagarba intymiuose santykiuose jums yra savaime suprantamas dalykas. Mėgstate kalbėtis apie seksą, tad dažniausiai žinote, ko nori jūsų partneris (-ė), o jis (ji) žino, ko norite jūs.
 
Skorpionas
 
Lovoje esate pajėgus (-i) ir ištvermingas (-a). Nejaučiate jokių tabu. Jums teikia malonumą tai, kas kitiems atrodo gėdinga ir nepadoru.
 
Šaulys
 
Seksas jums – natūralus reiškinys. Jūs esate itin seksualus (-i) ir greitai susijaudinate. Jums nepatinka tos pačios ar tradicinės pozos, ieškote naujovių ir trokštate patirti vis daugiau. Esate nepasotinamas (-a).
 
Ožiaragis
 
Jeigu Ožiaragis myli savo partnerį, jis jam atsiduoda betarpiškai. Tačiau jam labai svarbus davimo – gavimo principas. Jeigu to nėra, Ožiaragis greitai atšąla. Jums sekso reikia daug ir dažnai. Mėgstate kontroliuoti savo partnerį (-ę) arba, kad jis (ji) kontroliuotų jus. Svarbu, kad abu partneriai liktų patenkinti.
 
Vandenis
 
Lovoje mėgstate eksperimentuoti. Norite viską išbandyti, tačiau tik vieną kartą, todėl jums greitai viskas atsibosta. Tad užveskite save erotiniais filmais, gal ten rasite naujovių. Taip pat Vandeniai neatsisako sekso trise.
 
Žuvys
 
Jums patinka mylėtis ilgai ir dažnai, tarsi per bangas – nuo vienos emocijų aukštumos link kitos. Jus lengvai sužavės įvadiniai žaidimai. Taip pat netradicinės vietos užveda Žuvis ir jos tampa itin aistringomis ir nesutramdomomis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA