REKLAMA

Mylimųjų horoskopas be rožinių akinių

REKLAMA

„Jei norite,  kad meilė būtų graži, ilga ir sėkminga , reikia stiprinti savo Venerą, būtent ši  planeta kiekvieno žmogaus asmeniniame horoskope,  yra atsakinga už meilę ir santykius. “Padėkite į šalį tuos juodus rūbus, kuriuos taip visi mėgsta. Ne tik moterims, bet ir vyrams šiais metais reikia rengtis Venerą pritraukiančiomis spalvomis, o tamsių rūbų atsisakyti. Tinka visos pastelinės spalvos: kreminės, žalsvos, melsvos, rausvos bei  ryškiai raudona, kuri simbolizuoja aistrą . Merginos, puoškitės  papuošalais su raudonais akmenukais ir bus tos meilės per akis!”,- su entuziazmu pasakoja  astrologė Lilija. Tas, kuris priverčia rausti ir šiurpti odą iš pradžių atrodo tobulas. Tačiau vėliau tenka susidurti su realybe. Taigi, kokios realybės reikia tikėtis, įsimylėjus vieną ar kitą zodiako ženklą?                       

Avinas. Jeigu įsimylėsite Aviną, tai nesitikėkite, kad viskas bus sklandu. Bus ir meilės, ir aistros, ir pykčio. Avinas-vyras yra užkariautojas, padėties ir santykių šeimininkas. Jam egzistuoja meilė iš pirmo žvilgsnio. Šio ženklo moterys yra aistringos ir įnoringos.

Jautis. Jaučiai nepakenčia skandalų. Santykiai turi vystytis ramiai ir lėtai. Jų negalima skubinti – viską sugadinsite. Tikrosios meilės Jautis ieško labai ilgai, o sutikęs – nepaleidžia. Vis dėlto, jeigu Jaučio ženklo vyras nemato santykių ateities, gali bendrauti tol, kol turės naudos. Jaučio ženklo moterys kartais atrodo drovios, tačiau iš tiesų taip nėra.

Dvyniai dažnai vėluos, turės daug bičiulių ir visi jam bus labai svarbūs. Jeigu norite draugauti su Dvyniu, nusiteikite, kad jums turės patikti visi jo draugai. Vyras Dvynys negali atsispirti gražiai moteriai. Tačiau pamatęs dar gražesnę, pamiršta jau turimą. Jis yra toks žavus, kad moterys negali jo pamiršti. Vyrams su Dvynėmis moterimis niekada nebus nuobodu: kiekvieną dieną jos bus vis kitokios.

Vėžys. Jeigu pradėsite draugauti su Vėžiu, būkite tikri, kad greitai teks susipažinti su jo tėvais ir visa gimine. Jam šeima yra labai svarbi. Savo idealui jis kelia labai didelius reikalavimus. Vienas netinkamas žodis gali užgesinti Vėžio meilę. Moterys Vėžiukės – itin kaprizingos. Tačiau tiek vyrai, tiek moterys Vėžiai santuokoje yra ištikimi ir pastovūs.

REKLAMA

Liūtas. Jeigu pradėsite draugystę su Liūtu, susitaikykite su tuo, kad privalėsite leisti  jam dominuoti. Jeigu norite suvilioti Liūto ženklo vyrą, stokitės į eilę prie visų jo gerbėjų ir garsiai plokite katučių. Domėkitės tais pačiais dalykais, kaip ir Liūtas, ir tapsite „konkurso“ nugalėtoja. Moterys Liūtės pasitiki savimi ir dar net neprasidėjus santykiams pradeda diktuoti savo taisykles.

Mergelė. Jeigu mėgstate „pasidėti“ kojines ant kėdės, o įėję į namus batus tiesiog nuspiriate prie durų – bus bėdos. Pedantiškos ir smulkmeniškos Mergelės to nepakęs. Nevėluokite, atrodykite preciziškai tvarkingi, nes mažytė dėmė ant švarkelio bus traktuojama kaip didžiulis jūsų charakterio trūkumas. Vyrai Mergelės – mandagūs, visuomet pasitempę. Moterys atrodo drovios. Bet taip tik atrodo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA