REKLAMA

Pasikvieskime meilę į namus

REKLAMA

Meilė pagal senovinį kinų mokymą fengšui – tai galingas džiaugsmas, palaima, kuri gali apimti žmogų tam tikromis sąlygomis. Fengšui specialistai mano, jog meilę galima prisivilioti savo rankomis, reikia tik trupučio pastangų ir tikėjimo, kad viskas pavyks.

Kad meilė visada ir visur būtų šalia verta pasinaudoti fengšui gudrybėmis ir talismanų jėga. Tai jie gali pritraukti šį nuostabų jausmą į  mūsų gyvenimą.

Visagaliai bijūnai

Vienas stipriausių meilės simbolių yra bijūnas ir paveikslai su šia gėle. Gyvi bijūnai taip pat kviečia meilę į namus, todėl gerai būtų pamerkti bijūnų puokštę prie įėjimo į miegamąjį.

Jei moteris jau ištekėjusi, tai bijūnai gali padaryti jos vyrą aistringiausiu partneriu, tačiau kyla pavojus, kad savo geismą jis gali nukreipti ir į kitą objektą. Todėl rizikuoti neverta, geriau pakabinti paveikslėlį su gražiais bijūnais prie miegamojo durų – ir efektas bus tinkamas, ir interjeras taps įdomesnis.

REKLAMA

Poriniai simboliai

Įvairiausi poriniai simboliai – delfinai, katinėliai, dvi gėlės ar Dvynių figūrėlė – anot fengšui propaguotojų, taip pat sugeba sukurti namuose šiltą meilės atmosferą.

Mat bet koks porinis simbolis kinų suvokiamas kaip dviejų pradų – vyriško ir moteriško – susiliejimas.

Manoma, jog vandenyje plaukiojančių antyčių, žuvyčių pora, taip pat pėdsakų pora yra svarbiausi fengšui dviejų pradų simboliai.

Motina žemė

Prie Motinos žemės simbolių priskiriami kristalai, kurie dažnai suvaidina lemiamą vaidmenį, kai reikia pritraukti mylimąjį į moters gyvenimą.

Ypač veiksmingi būna kristalai, išdėstyti miegamojo pietrytinėje zonoje.  Tačiau ne bet koks kristalas padės susireguliuoti tokį svarbų gyvenimo aspektą. Kristalą reikia išvalyti nuo teršalų mirkant sūriame jūros vandenyje.

Kristalų gryninimo procesas – rimtas dalykas, todėl jo atsisakyti nepatartina. Palaikykite savo kristalą jūros vandenyje (arba vandenyje su jūros druska) savaitę – tai optimalus valymo laikas.

Jei svajojate apie tai, kad mylimasis pirmas prabiltų apie savo jausmus, kristalą pakabinkite ore.

Meilės kampas

Pagal fengšui mokymą patartina sąmoningai įrengti miegamąjį taip, kad meilė neaplenktų jūsų namų.

Specialistai tvirtina, jog meilės kampas (įėjus pro duris) bus tolimiausias dešinėje, todėl ten reikia pastatyti lovą arba sukurti erdvią šviesią zoną, neužverstą jokiais nereikalingais daiktais.

Šį kampą galima įrengti ir kitaip: pastatyti dvi kėdes ar krėslus ir pakabinti paveikslėlį su įsimylėjusios poros atvaizdu.

Beje, dauguma fengšui ekspertų norintiems pritraukti meilę į savo namus pataria pakabinti paveikslėlį su įsimylėjusios poros atvaizdu ar kokiu nors poriniu simboliu tiesiai prieš įėjimą į butą ar namą, kad atidarius laukujes duris pirmiausia į akis kristų paveikslėlis.

Tinkamas partneris

Kad jūsų išrinktuoju taptų tikrai toks žmogus, kuris jums tiktų, dėl to reikia pasistengti. Likimas kartais būna negailestingas, todėl jo staigių posūkių būtina išvengti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA