REKLAMA

Gegužės mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

AVINAS

Pokyčiai neišvengiami

Gimę  kovo 21–31 d.

Avinai šiuo metu trokšta permainų.  Paįvairinkite savo kasdienybę nedideliais pokyčiais, naujomis smulkmenomis arba ryžkitės dideliam šuoliui!

Gimę balandžio 1–10 d.

REKLAMA

Ramus gyvenimo etapas taip pat gali būti naudingas – jums pravers pailsėti ir atgauti jėgas.  Jei kankina nuobodulys, ieškokite naujų užsiėmimų ir žygdarbių.

Gimę balandžio 11–20 d.

Ne kiekvienas sugeba taip gerai ginti savo interesus kaip Avinas. Padėkite kitiems, kurie yra pernelyg drovūs, taip pasitarnausite teisingumui ir pelnysite pagarbą.

 

JAUTIS

Gyvenimo rojuje jausmas

Gimę balandžio 21–30 d.

Jaučiai gegužės mėnesį susikoncentruos į aukštesnes vertybes.  Tie, kuriuos apims troškimas daryti gerus darbus, galės daug nuveikti ir šiek tiek pagerinti pasaulį.

Gimę gegužės 1–9 dieną.

Jaučiai visą mėnesį jausis labai žvalūs ir energingi. Pasinaudokite palankia proga pasirūpinti savo figūra ir pasportuoti!

Gimę gegužės 10–20 d.

Dieviška būsena! Viskas klostysis kaip sviestu patepta!  Jaučiai jausis nuostabiai gerai ir galės iš širdies mėgautis gyvenimu.

 

DVYNIAI

Būtina atsargiai parinkti žodžius!

Gimę gegužės 21–31 d.

Šį mėnesį Dvyniai bus gerokai sudirgę.  Jie trokšta gyventi lengvai ir nerūpestingai, bet negailestinga tikrovė reikalaus iš jų atkaklaus ir kruopštaus darbo.  Apie pramogas galvoti nebus kada.

Gimę birželio 1–10 d.

Gerai pagalvokite prieš ką nors sakydami. Kiti atidžiai seks kiekvieną Dvynių žodį ir kritikuos dėl menkiausios klaidos ar trūkumo. Stenkitės niekam neužkliūti ir nieko neįžeisti. Taip išvengsite bėdų.

Gimę birželio 11–21 d.

Šį mėnesį galite sutikti seną meilę ir vėl atgaivinti pamirštus jausmus.  Gerai pasvarstykite, ar tikrai verta bandyti susigrąžinti praeitį ir rizikuoti.

 

VĖŽYS

Jaudinantis laikotarpis

Gimę birželio 22 – liepos 1 d.

Apėmė nerimas?  Nieko nėra paprasčiau, kaip laikytis senų įpročių, bet vėžiai jaučia, kad taip toliau tęstis nebegali.  Paieškokite alternatyvų ir pasiryžkite pokyčiams.  Gailėtis neteks!

Gimę liepos 2–12 d.

Vėžiai gali iš anksto džiaugtis palaimingos meilės ir glamonių valandėlėmis, kurias patirs gegužės mėnesį. Kosminės energijos rengia jiems nuostabią  lepinimo programą , kurioje netrūks meilės.

Gimė liepos 13–22 d.

Jei vėžiams atrodys, kad juos kažkas skriaudžia ar elgiasi neteisingai, nutylėti nereikia.  Pasakykite ir parodykite, jog esate įsižeidę. Tik taip būsite kitų suprasti ir gerbiami.

 

LIŪTAS

Savarankiškumas ir ryžtas nugali kliūtis!

Gimę liepos 23 – rugpjūčio 2 d.

Gegužės mėnesį laukia nauji iššūkiai, su kuriais reikės susidoroti! Liūtai stebins įspūdingomis idėjomis ir įtikinamais argumentais.  Palankus metas sublizgėti kitų akyse!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA