REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei

REKLAMA

Avinas. Pirmos šios savaitės dienos nebus itin sėkmingos. Visgi mėgaukitės geru laiku ir leiskite meilei užaugti. Penktadienį nepraleiskite progos, kuri pasitaikys jūsų kelyje. Ateityje tai gali nuspalvinti jūsų gyvenimą.

 

Jautis. Šią savaitę svarbu išlikti kantriam. Juk būti atsidavusiam nereiškia būti užsispyrusiam ir nenuolaidžiam. Nuo trečiadienio ir ketvirtadienio viskas gali pasisukti į gera. Savaitgalį verta pailsėti.

 

Dvyniai.  Jūsų energija ir charizma privers greičiau plakti ne vieną širdį. Trečiadienį ir ketvirtadienį suteikite džiaugsmo kitiems, padėdami spręsti jų problemas. Pasikliaukite savimi, ateityje tai suteiks jums daug laimės.

REKLAMA

 

Vėžys. Šios savaitės pradžioje susidursite su kliūtimis. Tačiau jūsų jausmingumas ir geros manieros padės įveikti iškilusias problemas. Iki trečiadienio laukia perversmai jausmų srityje. Jei esate vienišas – elkitės atsargiai, jei turite porą – atsargiai rinkitės žodžius. Ketvirtadienį ir penktadienį skirkite dėmesio sau, netgi jeigu ir sunku bus tai padaryti. Savaitgalį neatsiprašinėkite už savo santūrų požiūrį.

 

Liūtas. Savaitei prasidėjus būsite nusiteikęs dalintis jausmais ir mintimis su visais aplinkiniais. Nuo pirmadienio iki trečiadienio pasikliaukite instinktais ir intuicija. Šiuo metu nuspėsite, ko nori kiti. Penktadienį galėsite leistis į nuotykius. Vykite į kelionę, nors ir netolimą,  bei gerai leiskite laiką. Savaitgalį tramdykite savo ego. Jūs tikrai gausite tai, ko trokštate, tačiau svarbu išmokti klausyti.

 

Mergelė. Savaitės pradžia jums žada naujų galimybių, taip pat jūsų laukia reikšmingas pokalbis su artimu žmogumi. Nuo pirmadienio iki trečiadienio sutelkite protą ir įtempkite ausis, nes galite išmokti kai ko naujo. Ketvirtadienį ir penktadienį nebijokite priimti rizikingų sprendimų. Visas jūsų sunkus darbas atsipirks. Savaitgalį galėsite pasimėgauti pasiektais tikslais.

 

Svarstyklės. Jausitės patraukliai ir žaviai, kai savaitė prasidės. Todėl galite sulaukti nemažai dėmesio iš aplinkinių. Nuo pirmadienio iki trečiadienio pasiruoškite išlaikyti pusiausvyrą tarp pasiaukojimo ir savanaudiškumo. Nuo ketvirtadienio iki penktadienio būsite apimti gerų emocijų. Šiuo metu svarbus komandinis darbas, nes visi šiuo metu yra jūsų pusėje. Šį savaitgalį nepasiduokite beprasmiam sentimentalumui.

 

Skorpionas. Nesitikėkite daug ryžto šią savaitę. Nuo pirmadienio iki trečiadienio pamatysite sunkaus darbo rezultatus. Jūsų požiūris ir atsidavimas kitiems pasirodys patrauklūs, todėl galite sulaukti išskirtinio dėmesio. Jei esate vienišas – mėgaukitės juo. Ketvirtadienį ir penktadienį nesiimkite vadovauti ir prisiimti atsakomybės. Todėl patartina sekti kitais lyderiais. Savaitgalį džiaukitės laime. Jei esate vienišas, leiskite, jog jūsų laime pasirūpintų kiti.  

 

Šaulys. Atviras jūsų požiūris leis pamatyti ir suprasti, kas šiuo metu vyksta, ypač meilės fronte. Nuo pirmadienio iki trečiadienio pasinersite į svajones. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite apimti pasitikėjimo. Todėl patartina mėgautis kitų dėmesiu,  ypač jeigu esate vieniši.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA