REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei

REKLAMA

 

Ožiaragis. Pirmadienį tikrai dar nesulauksite gerų naujienų, kurių laukiate. Visgi neverta nusiminti. Jau nuo trečiadienio sulauksite aplinkinių pagalbos ir jūsų planai pasistūmės į priekį. Ketvirtadienį ir penktadienį norėsite padvigubinti savo galimybes siekiant tikslų, bet neverta to daryti. Savaitgalį galėsite mėgautis savo neblėstančia energija.

 

Vandenis. Visi žino, kad esate draugiški, noriai bendraujate. Vis dėlto nenustebkite, kai netikėtai sutiktas žmogus jus šio to pamokys. Pirmadienį ir trečiadienį galite sulaukti jausmų proveržio. Patartina sulėtinti tempą, kad netektų pasijusti pažeidžiamam. Ketvirtadienį ir penktadienį leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Savaitgalį skirkite laiko poilsiui ir apmąstymams apie ateitį.

 

REKLAMA

Žuvys. Šią savaitę sulauksite naujienų, nesvarbu ar turite antrąją pusę ar jos tik dar ieškote. Savaitei prasidėjus sulauksite galimybės atsisakyti seno ir priimti nauja. Antradienio ir trečiadienio dienomis neleiskite, jog kiti jus užverstų savo reikalavimais, nors ir kaip bus sunku išlikti mandagiam. Ketvirtadienį ir penktadienį sulauksite sėkmės. Savaitgalį prašykite pagalbos iš įtakingo asmens.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA