REKLAMA

Gėlių horoskopas

REKLAMA

Gėlių horoskopas

 

Apie jūsų charakterį daug ką gali atskleisti ir gėlės. Išsirinkite vieną jų pagal gimimo datą ir sužinokite daugiau apie save arba mylimą žmogų.

 

Narcizas (sausio 1–10 d.). Ši gėlė simbolizuoja pavasario šilumą ir atvirumą. Sausio pradžioje gimę asmenys pasižymi paprastu požiūriu į gyvenimą bei nemėgsta šalčio. Todėl jiems patartina vengti šalto klimato.

REKLAMA

 

Dagys (sausio 11–20 d.). Šiomis dienomis gimęs žmonės nėra pastabūs, tačiau mėgsta atkreipti dėmesį į save. Taip pat yra atsidavę šeimai, geri draugai ir darbuotojai. Bet per didelis darbo krūvis jiems gali sukelti sveikatos problemų, todėl patartina dirbti mažiau.

 

Smiltinis šlamutis (sausio 21-31 d.). Tokie asmenys pasižymi kuklumu, elegancija, gebėjimu skrupulingai derinti naujausias mados tendencijas su senomis.

 

Amalas (vasario 1–10 d.) Šio augalo įtakoje esančios moterys linkusios rizikuoti ir vilioti net sunkiai pasiekiamus meilės objektus. O vyrai turėtų investuoti į savo sveikatą ir daugiau sportuoti.

 

Oleandras (vasario 11–19 d.). Oleandro moterys pasižymi kukliu grožiu, tačiau turi pakankamai jėgų pasipriešinti tam, kas joms nepatinka. Vyrai gal ir nepasižymi ypatinga išvaizda, bet yra darbštūs.

 

Mimoza (vasario 20–28 d.). Šiuo laiku gimusieji yra ypač jautrūs. Jie išgyvena, jei nėra tinkamai įvertinti, ypač už sunkų darbą. Dėl tokio jautrumo ir atsidavimo jie įsitaiso skrandžio opą ar net patiria širdies smūgį.

 

Aguona (kovo 1–10 d.). Šios gėlės grožis ir kvapas užburia visus. Jos sėkmės garantas – pasitikėjimas savimi. Aguonos turėtų apriboti mėsos produktus, daugiau valgyti šviežių vaisių ir daržovių.

 

Lelija (kovo 11–20 d.). Tai yra subtilaus žavesio ir gilaus supratimo augalas. Ši Mėnulio gėlė, kaip dar kitaip yra vadinama lelija, gali užburti, apgauti, bet ji visada žino, kaip rasti laimę.  

 

Rusmenė (kovo 21–31 d.). Asmenys, gimę šiuo laikotarpiu, pasižymi dideliu pasitikėjimu savimi, loginiu mąstymu, gebėjimu rasti išeitį net iš sudėtingiausių situacijų. Tačiau įtemptas darbas gali sukelti nervinį išsekimą.

 

Magnolija (balandžio 1–10 d.). Pagrindinė šios egzotiškos gėlės charakterio savybė – noras laimėti bet kokiomis sąlygomis. Visgi magnolijos, kurios nepaiso kitų patarimų, gali ir nepasiekti užsibrėžtų tikslų.

 

Hortenzija (balandžio 11–20 d.). Šios gėlės atstovai yra kilniaširdžiai, gailestingi. Vis dėlto ne visiems toks gerumas gali patikti, netgi atvirkščiai, kai kuriuos tai gali suerzinti.   

 

Jurginas (balandžio 21–30 d.). Nuostabusis jurginas siekia pusiausvyros bet kokioje situacijoje. Tačiau klaidingai pasirinktos priemonės gali jiems sutrukdyti pasiekti tikslų. Todėl patartina realiai įvertinti savo gebėjimus ir kruopščiai parengti veiksmų planą. Atsargumas dar niekam nepakenkė.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA