REKLAMA

Gėlių horoskopas

REKLAMA

 

Pakalnutė (gegužės 1–10 d.). Nuoširdžiai slėnių pakalnutei reikia atsidavusio saugotojo, kuris ją gintų nuo negandų. Pakalnutės yra atsidavusios darbui, tačiau per didelės ambicijos gali sutrukdyti pasiekti gerų rezultatų.

 

Spingras (gegužės 11–21 d.). Tai nepasitikintis, atsargus, viskuo nusivylęs žmogus. Todėl su šiuo asmeniu sudėtinga bendrauti.

 

REKLAMA

Ramunė (gegužės 22–31 d.). Labai sunku pasakyti, ką ramunė myli. Nors ir yra patrauklios asmenybės, vis dėlto jos yra sudėtingos ir net kartais – beširdės.

 

Žvangutis (birželio 1–11 d.). Konservatyviausia gėlė, jautriai reaguojanti į bet kokius pasikeitimus. Geriausiai jie jaučiasi savo jaukiuose namuose su mylima šeima.

 

Saulutė (birželio 12–21 d.). Tai nedrąsūs, atsargūs, tylūs ir ramūs asmenys, kurie laikosi įvykių nuošalyje.

 

Tulpė (birželio 22 – liepos 1 d.). Šios gėlės įtakoje esantys vyrai elgiasi lyg tikri donžuanai, todėl yra nerūpestingi ir nepataisomi. O moterys kelia sau aukštus reikalavimus, yra energingos ir nepripažįsta savo silpnybių ar klaidų.

 

Vandens lelija (liepos 2–12 d.). Tai yra įvairialypė asmenybė, kuri gerai jaučiasi bet kokioje aplinkoje ir geba lengvai išspręsti bet kokias problemas.

 

Žibuoklė (liepos 13–23 d.). Gėlė, kuri moka atkreipti į save dėmesį. Išsirinkusi tinkamą momentą išlenda iš šešėlio ir suspindi visu gražumu.

 

Erškėtis (liepos 24 – rugpjūčio 2 d.). Jis tik atrodo pavojingas. Spygliai – tai apsauga nuo blogų žmonių.

 

Saulėgrąža (rugpjūčio 3–12 d.). Ši gėlė surado savo vietą po saule. Kad ir kas nutiktų, kad ir kokios kliūtys kelyje pasitaikytų, saulėgrąža ieškos savo saulėtų namų.

 

Rožė (rugpjūčio 13–23 d.). Visų gėlių karalienė priverčia savimi grožėtis, todėl susilaukia nemažai pavydo. Jokios intrigos jai nebaisios, nes ji yra nepalenkiama. Visgi rožėms nereikėtų pamiršti pasirūpinti savo sveikata.

 

Pentiniai (rugpjūčio 24 – rugsėjo 2 d.). Augalai asketai, kurie kelia didelius reikalavimus kitiems. Deja, patys dažnai tampa atpirkimo ožiais. Jiems svarbu išmokti apsiginti nuo nesąžiningų kaltinimų.

 

Gvazdikas (rugsėjo 3–11d.). Tai nesudėtingos asmenybės gėlė. Tačiau kartais kvailas tiesos ieškojimas priverčia gvazdikus veltis į konfliktus.

 

Astra (rugsėjo 12–22 d.). Ši gėlė rudenį papuošia spalvomis ir… liūdesiu. Vis dėlto jos įtakoje esantys asmenys linkę kontroliuoti savo gyvenimą.

 

Jazminas (rugsėjo 23 – spalio 3 d.). Stilingos, draugiškos ir daug išmanančios asmenybės gėlė.

 

Kamelija (spalio 4–13 d.). Ši yra patrauklios išvaizdos, plačios vaizduotės ir artistiškos sielos asmenybė.

 

Alyva (spalio 14–23 d.). Nekaltybės ir amžinos jaunystės simbolis. Šiomis dienomis gimusieji yra stropūs, žinantys, ko nori, ir jie mielai padeda kitiems.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA