REKLAMA

Stilius pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Daugelis žmonių domisi astrologija, ar bent kasdien paskaito horoskopą. Daugelis nustemba, kad horoskopai sutampa su gyvenimu.

Orui šylant, galvos skausmas, kaip pasipuošti, didėja. Siūlome pažvelgti, kokie dizainerių kurti drabužiai tinka jums.

Jeigu netikite Zodiako ženklų galia, tai tiesiog pasinaudokite šiomis įžvalgomis, kaip inspiracija.

 

Avinas. Kovo 21 – balandžio 20

REKLAMA

 

Ugnies ženklo atostovams turėtų patikti seksualūs raudonos ar geltonos atsplavių drabužiai. Avinai linkę vertinti klasiką ir prabangą, tad daug besiplaikstančios medžiagos, siluetas pabrėžiantis kūno formas, tačiau neatrodantis nei pigiai, nei vulgariai yra būtinas.

 

Jautis. Balandžio 21 – gegužės 22

 

Žemiškieji jaučiai mėgsta pasivaikščiojimus gamtoje, neiššaukiantį ir paprastą stilių, natūralias gamtos spalvas. Jaučiai mėgsta gėlių raštus, tačiau nepernelyg margus, yra romatiški, tad pirmenybę teikia lengviems audiniams, o patogumo siekimas skatina ieškoti malonių ir švelnių medžiagų.

 

Dvyniai. Gegužės 23 – birželio 21

 

Dvyniai labai greitai pasigauna naujoves, tad šio ženklo žmonės linkę paisyti kintančios mados diktuojamų tendencijų. Jie ganėtinai vaikiški ir lengvabūdiški, tad šio ženklo moterims patinka saldūs žalsvi, rausvi, oranžiniai atspalviai, gėlių raštai. Jos dažnai renkasi mergaitiškus siluetus, pūstus sijonus, rauktas rankoves.

 

Vėžys. Birželio 22 – liepos 22

 

Vėžiai motiniški ir ramūs, labai romantiški, tad jiems patinka lengvi audiniai, paprastas kirpimas, kuris nevaržytų judesių ir pernelyg neatkreiptų dėmesio. Šio ženklo žmonės mėgsta šviesius atspalvius ir klasiką.

 

Liūtas. Liepos 23 – rugpjūčio 23

 

Liūtų stilius dažnai panašus į avinų – jie taip pat mėgsta raudonos bei auksinės atspalvius ir prabangą, tačiau liūtams patinka klasika, kuri asocijuojasi su aukšta socialine padėtimi. Jiems patinka būti dėmesio centre, tad savo aprangoje jie nevengia naudoti gyvūnų raštų ar masyvių juvelyrikos dirbinių.

 

Mergelė. Rugpjūčio 24 – rugsėjo 23

 

Švelnios ir romantiškos mergelės mėgsta laiko patikrintą klasiką, jos praktiškos ir taupios, tad bus linkusios investuoti į daiktą, kuris tarnaus ilgą laiką. Joms patinka drabužiai, kurie nėra pavaldūs mados tendencijoms.

 

Svarstyklės. Rugsėjo 24 – spalio 23

 

Labai kardinalus ženklas, mėgsta įmantrų sitlių – šio ženklo žmonės gali derinti sportinį stilių su šilko audiniais, šiuolaikinius drabužius su etnografine juvelyrika. Svarstyklės gan brandus ženklas, tad, ka ir kaip mėgtų derinti skirtingus dalykus, niekada neperlenkia lazdos.

 

Skorpionas. Spalio 24 – lapkričio 22

 

Skorpiono ženklo žmonės dievina prabangą ir subtilų seksualumą, savo aprangoje jiems patinka žaisti gyvūnų raštais, subtiliai apnuoginti pečius ar nugarą. Skorpiono ženklo moterys tvirto charakterio, tačiau širdyje jos romantiškos, tad mielai renkasi lengvai krintančius audinius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA