REKLAMA

Stilius pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

 

Šaulys. Lapkričio 23 – gruodžio 22

 

Šauliai labai savimi pasitiki ir turi smarkiai išreikštą seksualumą. Kita vertus, jie ganėtinai nutolę nuo materialaus pasaulio, tad mados tendencijos jiems menkai rūpi. Tai individualistiškos asmenybės, kurios žino, ko nori.

 

REKLAMA

Ožiaragis. Gruodžio 23 – sausio 20

 

Ožiaragiai įtemptai siekia savo tikslų, jie labai atsakingi ir santūrūs, moka elgtis su pinigais. Šio ženklo žmonės taip pat gan melancholiški, tad mėgsta tamsių spalvų drabužius. Jie koncentruojasi į savo veiklą ir nenori būti blaškomi, taigi renkasi neutralaus stiliaus drabužius, prisitaiko prie minios.

 

Vandenis. Sausio 21 – vasario 19

 

Vandeniai yra bene ekscentriškiausi iš visų zodiako ženklų – jie noriai išbando naujas mados tendencijas, derina solidžius švarkus su plėšytais džinsais, paprastus marškinėlius su aukštakulniais. Šio ženklo moterys labai aktyvios, tačiau joms nerūpi varžantys ar nepatogūs drabužiai – jeigu jie atitinka vandenio grožio suvokimą, tai jos jaučiasi puikiai.

 

Žuvys. Vasario 20 – kovo 20

 

Žuvys labai moteriškos, kuklios, jų pasitikėjimas savimi dažnai svyruoja. Tai šeimos ir namų moterys, kurios vertina klasiką, ramius, dažniausiai vandens atspalvių tonus, tačiau jos siekia įtikti savo vyrams, tad kartais gali apsirengti kiek labiau prigludusį ar atviresnį drabužį.

 

 

 

Šaltinis: laikas.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.