REKLAMA

Ką namų spalvos sako apie jūsų asmenybę?

REKLAMA

Ar norite sužinoti, ką apie jūsų asmenybę sako pasirinktos interjero spalvos? Spalvų psichologija ne tik padeda pažinti save, bet ir pataria, kokias spalvas rinktis interjerui, kad jis atspindėtų jūsų asmenybę ir požiūrį į gyvenimą.

Raudoni atspalviai

Šimtmečius raudona spalva siejama su aistra. Žmonės, kurie savo namams renkasi raudonos spalvos atspalvius, nuo šviesios obuolio iki tamsios pomidoro raudonos, pasižymi optimistišku, pašėlusiu charakteriu ir gyvena vedami aistros.

Mėlyni atspalviai

Mėlynos spalvos mėgėjai yra ramūs, kantrūs ir ryžtingi. Dangaus ir vandens spalva tinka žmonėms, kurie nori sukurti ramybe ir gaivumu dvelkiančius namus. Mėlyni atspalviai atspindi tylią ir uždarą žmogaus asmenybę.

REKLAMA

Žali atspalviai

Žalia spalva yra gamtos spalva ir ją namams renkasi žmonės, kurie ieško harmonijos ir ramybės. Žalios spalvos atspalviai leidžia sukurti namus, kurie padeda atitrūkti nuo miestietiško gyvenimo ritmo, leidžia atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe.

Geltoni atspalviai

Saulės ir šviesos spalvą mėgsta optimistiški, energingi ir gyvenimo džiaugsmu trykštantys žmonės. Geltonos spalvos atspalvių mėgėjai mėgsta nuotykius, vertina laisvę ir pasižymi intelektualumu.

Violetiniai atspalviai

Nuo švelnios levandų iki tamsios slyvų, violetinės spalvos atspalviai mėgiami dramatiškų, ryškių ir dėmesį mėgstančių asmenybių. Tradiciškai violetinė yra prabangos ir gero skonio spalva. Ją namams pasirenkantys žmonės pasižymi meniška siela ir noru stebinti aplinkinius.

Juodi atspalviai

Gero skonio ir seksualumo spalvą renkasi drąsūs ir iššūkius mėgstantys žmonės. Juoda interjero spalva rodo, kad namų šeimininkas mėgsta stebinti aplinkinius ir laužyti taisykles. Juodos spalvos mėgėjai yra uždaro charakterio, todėl juos gaubia paslaptis.

Balti atspalviai

Nusistovėjusi nuomonė, kad baltus atspalvius renkasi naivūs žmonės, tačiau iš tiesų balta spalva rodo intelektualią, jaunatvišką asmenybę, kuri vertina komfortą ir paprastumą. Baltos spalvos mėgėjai yra atviri ir vertina nuoširdumą.

Oranžiniai atspalviai

Oranžinės spalvos atspalviai atspingi energingą ir džiaugsmingą charakterį. Žmonės, kurie interjerui renkasi oranžinę spalvą, mėgsta dėmesį, turi daug draugų ir yra mėgstami aplinkinių. Šios spalvos mėgėjai visada yra dėmesio centre.

Auksiniai atspalviai

Ausinė spalva yra prabangos ir puošnumo spalva, kuri suteikia namams išskirtinumo ir šilumos pojūtį. Auksinius atspalvius renkasi žmonės, kurie vertina tradicijas, prabangą, eleganciją ir mėgsta klasikinį skonį.

Pilki atspalviai

Pilką spalvą namams renkasi žmonės, kurie ieško ramybės ir tylos. Šios spalvos mėgėjai vertina modernų dizainą, mėgsta minimalizmą ir paprastumą. Jie pasižymi ramiu ir uždaru charakteriu.

Rausvi atspalviai

Rausva spalva simbolizuoja aistrą ir susižavėjimą. Šią spalvą namų interjerui renkasi charizmatiški ir drąsūs žmonės, kurie vertina romantiką. Nusistovėjusi nuomonė, kad rausva – mergaitiška spalva, nėra teisinga, nes rausvi pasteliniai atspalviai madingi kuriant jaukius šeimos namus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA