REKLAMA

Gimimo akmenys

REKLAMA

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo specialų akmenį.  Atraskite savo akmenį ir jo poveikį.

Avinas

Avino akmenys: rubinas, jaspis ir kalnų krištolas. Kalnų krištolas veikia kaip raminamasis akmuo. Jaspis yra kvarco, agato ir kitų spalvotų mineralų mišinys. Senovėje jaspis buvo tvirtinamas ant žiedo ir nešiojamas ant nykščio (Marso piršo). Šis akmuo naudingas plaučiams ir kepenims, padeda spręsti problemas, susijusias su šiais organais. Anot senovės ezoterinių mokslų, jaspis gali sustabdyti kraujavimą. Daugiausia jo randama Urale, Indijoje ir Brazilijoje.

Spalva: raudona.

 Jautis

Jaučio laimingieji akmenys: smaragdas ir avantiurinas. Jei smaragdas jums neįperkamas, avantiurinas bus kaip tik. Šis akmuo yra vienas iš kvarcų, kuris yra labai panašus į nefritą. Jis gydo gerklės ir kvėpavimo takų problemas.

Spalva: žalia.

 Dvyniai

Dvynių akmuo yra agatas. Tai gerovę darbe lemiantis akmuo. Agatas globoja žurnalistus, komercijos ir komunikacijos atstovus. Agatas yra sudarytas iš silicio oksido, chalcedono ir kvarco. Padeda turintiems problemų su kojų venomis. Šis akmuo naudojamas norint padidinti libido ir yra galinga apsauga nuo pavydo.

Spalvos: juoda, raudona, ryškiai mėlyna, balta.

 Vėžys

Vėžio laimingieji brangakmeniai yra Mėnulio akmuo, opalas ir kalnų krištolas. Taip pat perlas, kuris, tikima, neša sėkmę. Islamiškose šalyse yra tikima, kad kalnų krištolas padeda kovoti su nutukimu ir gydo inkstų koliką, taip pat padeda išvengti nuotaikų kaitos. Jei kalnų krištolas nešiojamas ant kaklo, jis padeda išvengti košmarų.

Spalvos: skaisčiai balta.

 Liūtas

Liūto  laimingieji akmenys: topazas, gintaras, tigro akis. Tigro akis padeda kovoti su širdies problemomis. Padeda baigti projektus. Tigro akis turėtų būti amuletu tiems, kurie mėgsta kazino. Seniau buvo tikima, kad šis akmuo turi stebuklingų galių perspėti apie netikėtus likimo įvykius.

 Spalvos: kaštoninė (paprastai ruda).

 Mergelė

Mergelės laimingas brangakmenis – rožinis kvarcas. Tai laimingas akmuo Mergelės ženklo atstovams. Pasak senųjų tikėjimų, šis akmuo padeda išvengti emocinių sunkumų, meilės nesėkmių ir šeimos problemų. Puikus talismanas nuo blogos akies.

 Spalvos: rožinė.

 Svarstyklės

Laimingieji šio ženklo akmenys: olivinas, nefritas ir avantiurinas. Tai menininkų, muzikantų ir apskritai meno, grožio ir meilės akmenys. Seniau šie akmenys buvo naudojami norint palengvinti vargus gyvenime.

 Spalvos: žalia.

 Skorpionas

Skorpiono laimingas akmuo yra topazas – Marso akmuo. Tiems, kurie priklauso šiam ženklui ir kurie nori rasti pusiausvyrą savo gyvenime, pagal senovės tradicijas topazą turėtų nešioti ant kairės rankos. Šis akmuo palengvina kiaušidžių cistos padarinius. Tai puikus akmuo besidomintiems ezoterija.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA