REKLAMA

Birželio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

REKLAMA

Žvilgsnis į praeitį

Sugrįžtanti Venera atgaivina prisiminimus apie senus dalykus bei žmones, kurie mums kadaise daug reiškė, ir skatina atnaujinti senus ryšius. Tačiau ne visi, kurie švaistosi pažadais, laikosi savo žodžio – netikėkite stebuklais, nes nusivylimas ir nepasitenkinimas viskuo, kas pernelyg gražiai skamba, kad būtų tiesa, birželio mėnesį iš anksto užprogramuoti. Būkite atsargūs – viskas, ką jūs sakote, gali būti panaudota prieš jus!

AVINAS

Diplomatija laimi!

REKLAMA

Gimę kovo 21–31 d.

Avinai birželio mėnesį savo tiesmuku būdu ir elgesiu „be ceremonijų“ gali supykdyti ir nuteikti prieš save kitus. Likite garbingi, bet ir stenkitės įsijausti į kitų būseną. Tada neturėsite bendravimo problemų.

Gimę balandžio 1–10 d.

Birželio pradžioje vargins bendravimo problemos su artimaisiais. Nepraleiskite geros progos, pasikalbėkite atvirai su brangiu žmogumi ir išsiaiškinkite santykius.

Gimę balandžio 11–20 d.

Neskubėkite pradėti veikti. Birželio mėnesį Avinai turi rasti laiko dar kartą gerai apsvarstyti savo sukurtą strategiją, kaip atnaujinti senas struktūras.


 

JAUTIS

Darbas teikia malonumą.

Gimę balandžio 21–30 d.

Jaučiams birželio mėnesį veikiausiai kils stiprus poreikis padėti kitiems. Tai galės būti naudinga ir jiems patiems. Padėdami kitiems, jie atgaus sielos ramybę.

Gimę gegužės 1–9 d.

Svarbias užduotis Jaučiai birželio mėnesį galės įvykdyti su nepaprastu kruopštumu ir tikslumu. Tokį gerą kokybišką darbą įvertins viršininkas!

Gimę gegužės 10–20 d.

Tokios geros galimybės užsidirbti pinigų kaip birželį Jaučiai seniai neturėjo. Dabar lieka tik viską gerai suplanuoti ir įgyvendinti.

DVYNIAI

Sena meilė nerūdija.

Gimę gegužės 21–31 d.

Sena meilė atneš Dvyniams sumaištį. Būkite atidūs, kad sau neįsikalbėtumėte to, ko nėra, ir neprikurtumėte iliuzijų. Senieji buvusios meilės trūkumai tikriausiai tebėra tie patys! Jie niekur per tą laiką nedingo!

Gimę birželio 1–10 d.

Neištikimybė sukels nerimo Dvyniams. Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ko iš tikrųjų norite, kas yra brangu, ir tik tada veikti.

Gimę birželio 11–21 d.

Dvyniams derėtų pasirūpinti, kad jiems liktų pakankamai laiko poilsiui ir malonumams. Pastaruoju metu jūs per daug dirbote. Ar kas nors bent padėkos jums už tai?

VĖŽYS

Svarbiausia suderinti realybę ir fantaziją.

Gimę birželio 22 – liepos 1 d.

Vėžiai gali daugiau dėmesio skirti savo slaptoms svajonėms. Įgyvendinkite savo troškimą ir patikrinkite, kur jums reikia liautis vaidinti, apsimetinėti tuo, kuo nesate.

Gimę liepos 2–12 d.

Vėžys birželio mėnesį sužinos, kaip jam efektingai panaudoti savo jėgas, kad pasiektų savo tikslus. Išsiaiškinkite, kur jūs patys sau stojate skersai kelio!

Gimę liepos 13–22 d.

Šiuo metu Vėžius slegia jausmas, kad niekas nevyksta taip, kaip turėtų. Dejavimas čia nepadės. Bus tik geriau, jei patys prisiimsite atsakomybę!

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA