REKLAMA

Atostogos pagal horoskopo ženklą

REKLAMA

Astrologija padeda įvairiausiose gyvenimo situacijose – remiantis savo zodiako ženklu galima pasirinkti tinkamiausią gyvenimo partnerį ar net idealiausią dietą. Oras Lietuvoje dar nelepina, tačiau daugelis jau susimąsto apie atostogas, o jeigu niekaip neapsisprendžiate, ką nuveikti, tai siūlome pasikliauti atostogų horoskopu.

Avinas

Avinas yra ugnies ženklas, tad šiems energingiems žmonės reikia daug veiklos, norint išsklaidyti nuobodulį. Šie žmonės mėgsta patogumą ir prabangą, todėl dažniausiai renkasi keliones lėktuvu. Bene svarbiausias kelionės planavimo punktas – tokio pat aktyvaus kelionės partnerio pasirinkimas. Avinams patiks egzotiškos, sportiškos ir ekstremalios atostogos – kopimas į kalnus, safaris, nardymas ar jodinėjimas žirgais.

Jautis

Jaučius valdo Žemės elementas, tai ramūs, žemiški, šeimos žmonės, taigi jiems patiks keliauti su šeima ar būriu artimiausių draugų. Šiems žmonėms patinka, kada jais yra rūpinamasi, nenumatytos situacijos ir spontaniški sprendimai juos vargina, todėl geriausia būtų rinktis kelionių agentūrų pasiūlymus. Vaikų turintys jaučiai mielai pataikauja mažiesiems ir džiaugiasi atrakcionų, vandens ar pramogų parkais, zoologijos sodais.

REKLAMA

Dvyniai

Tai oro ženklas, kuris mėgsta lengvumą ir patogumą, todėl jie mielai rinksis skrydį lėktuvu. Dvyniai linkę dažnai keisti savo nuomonę, leistis į netikėtus nuotykius, tai smalsūs ir nemėgstantys planuoti žmonės, juos erzins kompanionai, kuriems svetimas spontaniškumas. Šiems žmonėms patinka miestai, jie mielai klaidžioja gatvelėmis neturėdami žemėlapio, kuičiasi blusų turguose ir suvenyrų parduotuvėlėse, susipažįsta su vietiniais, tačiau jie taip pat jaučia jūros ir kalnų trauką.

Vėžys

Vandeniui pavaldūs vėžiai neįsivaizduoja atostogų be vandenyno ar jūros. Šio ženklo žmonės taip pat mėgsta apsipirkinėti, būti lepinami. Į keliones patartina leistis su savo antrąja puse, kuri tenkins vėžio užgaidas ir apsups jį dėmesiu bei meile. Vėžiams patiks kruizai laivais ar plaukiojimas valtimi, romantiškos vakarienės egzotiškuose ir prabangiuose restoranuose.

Liūtas

Nepriklausomus liūtus vado ugnis, jiems patiks kelionės automobiliu – šio ženklo žmonės ne tik džiaugsis turėdami galimybę patys nuspręsti, kur ir kada važiuoti, jiems taip pat tiesiog patinka vairuoti. Liūtai yra Saulės ženklas, taigi karštis yra privalomas atostogų elementas. Šiems žmonėms patiks saulėti paplūdimiai ar dykumos. Tai atletiški ir aktyvūs žmonės, kurie mielai sutiktų slidinėti, kopti į kalnus, plaukioti banglente ar jėgos aitvaru.

Mergelė

Kuklios ir ramios mergelės dažnai baiminasi keliauti lėktuvais, jos jaučiasi saugesnės važiuodamos automobiliu, autobusu ar traukiniu. Tai nuolat save tobulinantys žmonės, kurie teigiamai įvertins galimybę pailsėti SPA centre ir skirti laiko skaitymui ir minčių išvalymui, mergelėms tikrai patiktų atostogos jogos centre ar ekologiškoje gyvenvietėje. Reikėtų pažymėti, kad mergelės labai vertina patogumą ir reikalauja aukščiausio aptarnavimo . Mergelės mielai vaikštinėja po muziejus bei parodas, domisi istorija ir architektūra – atokesnis viešbutis dideliame mieste būtų puikiausias pasirinkimas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA