REKLAMA

Mada pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

 

Sužinokite, koks stilius ir drabužiai jums labiausiai tinka pagal horoskopą
Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Šio ženklo žmonės mėgsta madą ir seka visas jos naujienas. Jų skonis puikus, bet jie nebijo eksperimentuoti ir kartais aplinkiniams atrodo tiesiog kvailai. Avino ženklo žmonėms patinka rengtis ryškiai ir seksualiai, kad atkreiptų visų dėmesį. Vyrams šį sezoną rekomenduojama klasikinį kostiumą pagyvinti ryškiomis marškinių sąsagomis, o moteris aptemptas juodas kelnes derinti su kareiviško stiliaus šilkiniais marškiniais.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.)

Jaučiai mėgsta išleisti dideles sumas brangiems dizainerių drabužiams, bet kiekvieną dieną dėvi savo senus ir mėgstamus drabužius. Jaučių kūnas dažnai raumeningas, todėl jie vengia aptemptų drabužių. Vyrai geriausiai atrodys su dailiu kostiumu. Temperamentą atspindės šį sezoną madingų pastelinių spalvų marškiniai ir kaklaraiščiai. Moterims tiks lengvos šifono suknelės ir sijonai. Jos atrodys elegantiškos ir vasariškos. Patariama vengti per didelių ar ryškių drabužių.

REKLAMA

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21 d.)

Dvyniai neskiria daug dėmesio savo aprangai. Jie atrodo madingai be didelių pastangų. Vyrai mėgsta derinti tradicinį ir šiuolaikinį stilius. Šį sezoną vyrams rekomenduojama rinktis medvilnės kelnes ir derinti su polo stiliaus marškinėliais arba džinsus su vienspalviais pastelinių spalvų marškiniais. Moterims rekomenduojami aptempti drabužiai, jie išryškins kūno formas ir atspindės romantišką bei dėmesio trokštantį charakterį. Formalioms progoms moterys gali rinktis krepo audinio sukneles ir sijonus.

Vėžys (birželio 22 – liepos 22 d.)

Vėžio ženklo žmonių aprangos stilius gali skirtis kiekvieną dieną, nes jie rengiasi vadovaudamiesi savo nuotaika. Kai jų nuotaika prasta, vėžiai renkasi juodą ir baltą spalvas, jei – gera įvairių spalvų drabužius. Mėgstamiausias vėžių ir šį sezoną madingas derinys vyrams – džinsai ir polo marškinėliai. Patogumą ir eleganciją mėgstančioms moterims rekomenduojama rinktis šilko ir medvilnės drabužius.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai pasižymi puikiu skoniu ir mėgsta elegantiškus bei brangius drabužius. Nors drabužių jie daug neturi, bet turimais rūpinasi, todėl dėvi juos ilgai. Liūtai mėgsta tvarką, todėl jų ir stilius pasižymi minimalizmu. Vyrams geriausiai tiks kostiumai. Moterims –klasikinės kelnės ir tos pačios spalvos, bet kito atspalvio, šilkiniai marškiniai. Jei norite pagyvinti aprangą, rinkitės vasariškų motyvų šilkines ilgas suknias.

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės mėgsta išskirtinius drabužius ir netradicinius derinius. Net su kasdieniniais drabužiais mergelės išsiskiria iš minios. Vyrams rekomenduojami kontrastingi drabužiai. Pavyzdžiui, marškiniai su kontrastingos spalvos apykakle ar sagomis. Prie baltų marškinių derinkite juodą kaklaraištį. Moterims tiks gėlių motyvų drabužiai ir pastelinės spalvos. Mergelėms reiktų susilaikyti nuo per didelės papuošalų gausos ir rinktis šį sezoną madingus metalo papuošalus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA