REKLAMA

Mada pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.)

Svarstyklėms svarbi estetika. Šio ženklo vyrai ir moterys mėgsta seksualų stilių. Vyrai mėgsta kostiumus, bet šį sezoną siūlytume klasikinį švarką pakeisti medvilnės, lino, odos švarkais, o kaklą papuošti šilkine kaklaskare. Moterims patariama derinti pastelines rožinę ir mėlyną spalvas su juodais ir pilkais akcentais. Svarstyklėms tiks ilgos lengvos suknelės ir sijonai.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21d.)

Skorpionai mėgsta seksualų ir iššaukiantį stilių. Jie mėgsta ryškius ir aptemtus drabužius. Vyrai mėgsta džinsus ir įvairiaspalvius marškinėlius. Formalioms progoms jiems rekomenduojama rinktis elegantiškus ir drąsių kirpimų itališkus kostiumus. Moterims tiks velveto ar blizgučiais puoštos sukneles. Skorpiono ženklo moterims rekomenduojamos vyno ir juoda spalvos. Taip pat drabužiai atidengiantys pečius ar nugarą.

REKLAMA

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.)

Nepriklausomi ir drąsūs šauliai nesivaiko madų ir pasižymi išskirtiniu stiliumi. Jie mėgsta derinti tradicinį ir šiuolaikinį stilius bei mėgsta išskirtinius papuošalus. Šauliai nuolatos eksperimentuoja su stiliumi ir išvaizda. Moterims rekomenduojama eksperimentuoti su neutraliomis spalvomis, o vyrams rinktis marškinius trumpomis rankovėmis ir patogias kelnes. Šauliams tikrai patiks įsigyti šį sezoną madingų neoninių spalvų papuošalų ir avalynės.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.)

Ožiaragiams patinka paprasti ir patogūs drabužiai. Jie nemėgsta skirti laiko vaikščiojimui po parduotuves ir netrokšta išsiskirti iš minios. Vyrai mėgsta medvilninius marškinėlius ir džinsus. Jiems vasarą rekomenduojama išbandyti medvilnines ar lino kelnes bei šortus. Oficialioms progoms rekomenduojamas vienspalvis tamsus kostiumas, kuris suteiks ožiaragiams patrauklumo. Ožiaragių moterims, mėgstančioms žemės spalvas, rekomenduojama aprangą pagyvinti naudojant „spalvų blokavimo“ būdą. Oficialioms progoms rekomenduojamos klasikinio stiliaus trumpos juodos suknelės.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.)

Vandeniai vertina drabužius pagal jų išskirtinumą ir mėgsta originalius bei nematytus derinius. Jie mėgsta įvairius stilius ir puikiai atrodo net su paprastais drabužiais. Vyrams siūloma eksperimentuoti spalvomis ir šį sezoną nebijoti ryškių spalvų. Moterims rekomenduojama atsisakyti pilkos atspalvių ir rinktis šiltas spalvas. Vandenės puikiai atrodys su blizgučiais puoštomis suknelėmis ir sijonais. Taip pat išbandykite šio sezono naujieną – asimetriškus sijonus.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.)

Žuvys vertina paprastumą ir tradicijas, todėl žuvims patinka vintažinis stilius. Vyrai senus ir mėgstamus drabužius gali derinti su retro stiliaus marškinėliais ir marškiniais, o moterys eksperimentuoti spalvomis – ryškia mėlyna, koralų, mėtine. Aprangą taip pat pagyvins metaliniai papuošalai ir ryškių spalvų rankinės bei skarelės.

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA