REKLAMA

Namų dekoravimas pagal Zodiako ženklą

REKLAMA

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kokie būtų jūsų svajonių namai, o kokius iš tiesų turite? Horoskopas, skirtas namų dekoravimui, padės atrasti vidurį tarp svajonių ir galimybių, kad savo erdvėje jaustumėtės patogiai ir maloniai. Zodiako ženklas atspindi jūsų tikruosius troškimus ir požiūrį į namus, šeimą ir draugus.

 

Avinas

Jūsų charakteris temperamentingas, todėl jums svarbios spalvos. Negalėtumėte ilgai gyventi pilkų atspalvių ir minimalistinio stiliaus apsuptyje. Avino ženklo žmonėms reikia aplinkos, iš kurios jie galėtų pasisemti energijos. Rinkitės šiltas spalvas, nebijokite intensyvių spalvų interjero detalių. Įsirenkite namuose židinį arba pasikabinkite raudonų-oranžinių spalvų paveikslą. Jei dirbate namuose, atskirkite darbo erdvę nuo poilsio, kitaip namų aplinka jums asocijuosis su darbu ir negalėsite atsipalaiduoti bei pasiilsėti. Avinai taip pat mėgsta laisvę, todėl jų namai turi erdvūs, o baldų ir daiktų nedaug, kad nevaržytų judesių. Jei gyvenate nedidelėje erdvėje, neužstatykite baldais praėjimų, taip pat nelaikykite baldų prie lauko durų.

 

Jautis

Jaučiai negali gyventi be žalumos, Jei neturite galimybių įsirengti sodo, sukurkite žalumos oazę balkone ar ant palangės. Auginkite ne tik dekoratyvius augalus, bet pasisodinkite ir prieskoninių žolelių – jaučiai vertina šviežią ir kokybišką maistą bei mėgsta eksperimentuoti virtuvėje. Šio ženklo žmonėms taip pat labai svarbi tvarka – jiems reikia patogių baldų, kuriuose tilptų visi daiktai. Jaučiams tinka tik natūralios medžiagos ir žemės atspalviai. Jiems būtina gera garso aparatūra, nes jaučiai viską daro su muzika – ir dirba, ir ilsisi.

 

Dvyniai

 

Dvyniai mėgsta patogumą ir bendravimą, todėl jų namuose turi būti visos komunikacijos priemonės, lova poilsiui ir daug vietos, kurioje gerai jaustųsi svečiai. Dvyniams būtina kuo didesnė erdvė, mobilūs baldai, pavyzdžiui, su ratukais, šviesios spalvos ir natūralios medžiagos. Šio ženklo žmonės mėgsta skaityti, todėl jiems reikia knygų bibliotekos. Dvyniai mėgsta įvairius buities įrenginius, todėl jų turi įvairiems gyvenimo atvejams. Jie mėgsta išskirtinius ir linksmus daiktus, kurie stebina ir priverčia nusišypsoti svečius. Dvyniai turi silpnybę kaupti daiktus, bet šio įpročio patartina atsisakyti, nes daiktų gausybė namuose pradės jus slėgti.

 

Vėžys

 

Namisėdoms vėžiams nėra nieko svarbesnio už namus. Jie mėgsta tradicijas ir klasikinį stilių. Vėžiai mėgsta laikyti ir naudoti tėvų ir senelių baldus. Svarbiausia vieta jiems namuose – virtuvėje, iš kurios nuolat sklinda įvairiausi kvapai. Vėžiams reikia didelės ir erdvios virtuvės bei tamsaus kambarėlio, kuriame tilptų uogienės, konservai ir kiti kulinariniai šedevrai laukiantys žiemos. Jie taip pat neapsieis be talpaus šaldytuvo. Vėžiai yra apsigimę kolekcionieriai, todėl jiems reikės daug patogių lentynų ir spintų, kuriose tilptų jų kolekcijos.  Vėžiams svarbus jaukus apšvietimas, šiltų atspalvių sienos ir baldai. Jie kreipia didelį dėmesį interjero detalėms, mėgsta gamtos motyvus, žalias ir oranžines spalvas.
 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA