REKLAMA

Santykių horoskopas vasarai

REKLAMA

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

 

 

 

Meilė, aistra, pavydas, išdavystė… Santykių horoskopas padeda numatyti santykių ateitį,  perspėja apie laukiančius išbandymus ir pataria kaip juos įveikti. Vasarą atsitraukiame nuo darbų, mėgaujamės atostogomis, geru oru, keliaujame ir daugiau laiko praleidžiame su partneriu. Kokia ši vasara bus jūsų santykiams, atskleidžia žvaigždės.  

 

Avinas

 

Šią vasarą jus kankins abejonės dėl jūsų santykių, bet žvaigždės pataria nepasiduoti ir skirti laiko santykių su partneriu atnaujinimui, o ne nuotykių ir naujovių paieškai. Jei šį ir ateinantį mėnesį skirsite laiko apmąstymams kaip įveikti santykių krizę, jūsų ryšys su mylimu žmogumi sustiprės. Gimusieji kovo pabaigoje balandžio pradžioje būtinai turi imtis priemonių, kad išsaugotų santykius. Jei jūsų partneris Svarstyklės, šią vasarą jūsų laukia romantika ir aistra. Jei jūsų partneris Šaulys, pasistenkite negadinti partneriui nuotaikos suirzimu ir priekaištais. Partneris įvertins jūsų pastangas ir neliks skolingas.

 

 

Jautis

 

Šią vasarą būsite gerai nusiteikę ir optimistiški. Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi ir artimiausiais draugais. Dar kartą įvertinsite savo partnerį ir jausitės lyg iš naujo įsimylėję.  Būsite linkę ne tik į jausmingumą, bet ir jautrumą.  Jūsų santykių netemdys anksčiau kankinusios abejonės ir neištikimybės baimė. Jei neturite partnerio ir susižavėjote Liūtu, jūs trokštate sutikti žmogų, kuris dominuotų santykiuose. Jei jums tinka toks santykių modelis, skirkite susižavėjimo objektui pasimatymą.

 

 

Dvyniai

 

Jausitės mylimi ir laimingi. Santykiai su parteriu sutvirtės. Atsisakykite svarbių planų ir mėgaukitės laimingu gyvenimo periodu. Jei neturite partnerio, šią vasarą susilauksite daugybės gerbėjų dėmesio. Jei jūsų partneris Jautis, tikėkitės ramios ir harmoningos vasaros. Skirkite laiko meilei ir svajokite, nes svajonės netrukus gali išsipildyti. Jei su partneriu kankintų nesutarimai, pasistenkite nesipykti ir ieškoti kompromiso. Jei jūsų partneris Vėžys, jūsų santykiai patirs išbandymų, bet tik nuo jūsų priklausys, ar jie jūsų santykiams bus teigiami ar neigiami.

 

 

Vėžys

 

Jūsų partneris jausis patenkintas santykiais ir gali jums pasipiršti. Nors pasiūlymas jums gali būti netikėtas, žvaigždės pataria šią vasarą pasinaudoti visomis pasitaikysiančiomis galimybėmis. Jei neturite partnerio, užsiimkite mėgstama veikla ir netrukus sulauksite gerbėjų dėmesio. Žvaigždės vėžiams žada naujas pažintis. Jei jūsų partneris Mergelė, sulauksite pagalbos ir palaikymo. Jei kankins rūpesčiai ir dilemos, stenkitės problemas spręsti ramiai. Jei sugebėsite išvengti emocijų, viskas išsispręs greitai. Jei jūsų partneris Dvyniai, gali kankinti nuobodulys. Jums patariama paįvairinti santykių rutiną.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA