REKLAMA

Spalvos pagal Zodiaką

REKLAMA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prieš tūkstančius metų astrologija Babilone buvo valstybinė religija: veikė astrologinės mokyklos, žvaigždynai buvo laikomi dievais ir demonais. Babiloniečiai tikėjo, kad žvaigždynai daro įtaką ne tik įvykiams Žemėje, bet ir karalių likimams. Vėliau imta manyti, kad „žvaigždėtieji“ Dievai domisi ir paprastais žmonėmis, tvarko jų likimus, tad buvo sudarinėjami asmeniniai horoskopai. Laikui bėgant pasipylė horoskopai, siekiantys patenkinti smalsaujančių žmonių norus, susirūpinusių savimi ir savo likimu. Iš tikro, neretai horoskopas leidžia plačiau atverti akis ir pažvelgti į save iš šalies, pažinti tai, kas dar neįsisąmoninta.

Spėjama, kad pirmieji horoskopai atsirado Babilone, tame krašte, kur nuo neatmenamų laikų skaičius 12 buvo laikomas šventu skaičiumi. Šaltiniuose teigiama, kad skaičius 12 yra skaičiaus septynių atmaina, t. y. reikšmingumu nenusileidžiantis nė per plauką.

Niekas nenuginčys, kad vaivorykštę sudaro septynios spalvos. Egzistuoja net vaivorykštė, sudaryta iš dvylikos spalvų. Tai – „zodiakinė vaivorykštė“. Šios rūšies vaivorykštė yra turtingesnė, nes joje be pirminių, antrinių spalvų, egzistuoja ir tretinės.

Pirminės arba pagrindines yra trys: Raudona – Geltona – Mėlyna. Jas sumaišius, gaunamos antrinės.

REKLAMA

Antrinės: Oranžinė – Žalia – Violetinė.

Tretinės gaunamos sumaišius šalia esančias pirmosios ir antrosios eilės spalvas: Raudoną su Oranžine, Geltoną su Žalia ir t. t.

Spalvų Zodiakas

Ar žinome, kad spalvos gali apibūdinti gimusiojo po atitinkamu žvaigždynu būdą, charakterio savybes, kitus bruožus. Kai kas mano, kad spalva yra tik aplinkos fonas arba drobės gabalas, reikalingas kūnui pridengti ar nuotaikai paslėpti. Be abejonės, spalvos daro įtaką kosmoso gyventojų, virš kurių galvų švyti žvaigždynai, nuotaikai.

Gimę tam tikru laiku, mes patys apsprendžiame spalvą, įsikūnijame joje, atspindime ją. Spalva yra elgsena, būdas ir žmogaus esmė.

Pavasarį gimusieji, įsikūnija raudonoje spalvoje ir jos atspalviuose, vasarą – geltonoje, rudens derlius – žalioje, žiemos šaltis – mėlynoje.

Raudona – Avinas. Tai – pirmoji vaivorykštės spalva. Ji yra pirminė arba pagrindinė iš trijų vaivorykštės spalvų. Gimę po Avino ženklu, žmonės nuolatos nori visur pirmauti. Tai – vienas iš pačių egoistiškiausių ženklų. Tačiau Avinas ne tik egocentriškas, bet ir originalus, energingas bei charizmatiškas. Neretai aplinkiniams atrodo, kad jam suteikta „ypatinga Dievo malonė, talentas ar dovana“. Avinas nėra piktavalis, tik per daug drąsus, nepamatuojantis savo energijos. Raudona spalva apibūdinama kaip gyvenimo energija.

Šis Zodiakas – vienas iš ugnies ženklų, o raudona spalva yra energijos, aktyvumo meilės ir aistros spalva. Raudona spalva taip pat yra apibūdinama kaip judėjimas, dinamika. Avinas trykšta energija ir yra pasiruošęs susikauti dėl savo idealų. Pasak psichologų, tai – labiau vyriška spalva. Gimusios po Avino ženklu moterys turi vyrams priskiriamų savybių: jos ryžtingos, valingos, greitai užsidegančios.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Spalvos pagal Zodiaką” komentarai

Alfa.lt naujienos

REKLAMA