REKLAMA

Spalvos pagal Zodiaką

REKLAMA

Gelsvai žalsva (Alyvmedžio žaluma) – Mergelė. Tai – aiškaus kelio spalva. Mergelė – stropus, atsakingas, patikimas darbuotojas, kuriam svarbios visos gyvenimo smulkmenos. Ji visuomet kažkuo rūpinasi, palaiko tvarką, už viską prisiima atsakomybę. Dėl to ji dažnai jaučiasi, jog darbas viršija jėgas. Praktinio proto dėka ji priima teisingus sprendimus. Gelsvai žalsva spalva yra žemiškumo, erdvės ir išminties spalva. Ši spalva – santarvės bei taikos spalva.

Jausmų srityje Mergelė yra drovi ir santūri, retai tampa aistringa, savo ryšius su kitu žmogumi ji suplanuoja, viską apskaičiuodama ir pasverdama.

Žalia – Svarstyklės. Ši spalva liudija apie ištvermę, norą įsitvirtinti. Norėdamos tai įgyvendinti, Svarstyklės yra pasiruošusios kompromisams. Jos pakankamai energingos, tačiau pasiaukoti dėl kitų nenori. Tad nuolatos svyruoja tarp savų interesų ir dėmesio kitam. Siekia išlaikyti pusiausvyrą. Žalios spalvos drabužius nešiojantys žmonės yra atsargūs, labiau linkę stebėti, o ne veikti. Ši spalva reiškia savikontrolę bei pastovumą. Savikontrolė Svarstyklėms trukdo atsiverti meilėje. Jos vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo.

Žalia spalva yra kūrybiškumo spalva. Svarstyklėms būdingas estetikos pojūtis. Jos mėgaujasi gamtos grožiu, žaluma, jaučia sąsają bei harmoniją su gamta, yra jai atviros. Svarstyklėms žalia aplinka suteikia džiaugsmo bei laimės.

Meilėje šis ženklas yra švelnus. Svarstyklės nėra labai aistringos, tačiau draugiškos ir malonios. Svarstyklių stiprybė –komunikabilumas.

REKLAMA

Turkio spalva – Skorpionas. Spalva gali būti apibūdinama daugeliu atspalvių, nes yra prieštaringa kaip ir pats Skorpionas. Tai – žydro atspalvio žalia, jūros, elektrinė. Ši spalva sudaryta iš žalios ir žydros spalvų. Turkio spalva suteikia drąsos, slopina sudirgimą. Todėl, Skorpiono charakteris stiprus, jis yra maištininkas ir individualistas. Darbe ir vykdydamas įsipareigojimus jis rodo geležinę valią. Ši spalva padeda atrasti tinkamų žodžių. Tad niekada neieško išsigelbėjimo iliuzijose, geba užmegzti kontaktą su priešininku ir jame greitai suranda silpną vietą. Skorpionas turi gerą intuiciją, jis – puikus analitikas. Turi gilų, beveik mistinį, gyvenimo supratimą. Pasirinkę dėvėti turkio spalvą, Skorpionai galės pasikliauti intuicija, jie lengviau prisitaikys prie pokyčių.

Tačiau aplinkiniams bendrauti su Skorpionu yra nelengva. Jis linksta į ginčus, greitai tampa ciniškais ir nesukalbamas, nes tuomet išryškėja skorpioniškos savybės: nepalenkiamumas, valios stiprybė. Iš visų Zodiako ženklų šis – idealiausias meilužis ir mylimasis. Nesvarbu, į ką bepasinertų, tampa fanatiškas, siekia idealo. Jam svarbi ir jo išvaizda bei įvaizdis. Neveltui Skorpionas priklauso mėlynų spalvų grupei. Ši spalva – koncentrinė, pasiglemžianti viską sau.

Žydra – Šaulys. Tai ramių emocijų spalva, suteikianti galimybę būti už visuomenės ribų, leidžianti pasinerti į nežinomą erdvę. Šaulio įtempta strėlė reiškia platesnius, nekasdieniškus interesus. Žemė jam yra per maža. Neretai jis yra apibūdinamas kaip nežinantis ko nori. Žydra spalva nuima įtampą, ji yra komfortiška. Šaulys yra pažangesnėje gyvenimo stadijoje, ieško gyvenimo prasmės, dvasinio komforto. Pilka kasdienybė – praeitis. Šios spalvos apsuptis leidžia pasinerti į dvasines meditacijas. Jis ir labai sudėtingas, ir primityvus. Žydra – aplaidumo spalva. Šaulys yra numojęs ranką į gamtos įvykius, jais nesidomi. Žydra spalva taip pat ramina, švyti pasitikėjimu. Šaulys moka susivaldyti, yra kupinas pagarbos visiems jį supantiems žmonėms, linksmas, geranoriškas, tiesus, žavus ir optimistiškas, bet nepriklausomas. Giliai viduje religingas, tiki gyvenimo prasmingumu. Tai – svajonių, taikos ir santarvės spalva. Meilėje yra aistringas, greitai susižavintis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

2 straipsnio “Spalvos pagal Zodiaką” komentarai