REKLAMA

Naminių gyvūnų horoskopas

REKLAMA

 

 

 

 

 

REKLAMA

 

Ar žinojote, kad jūsų augintinio horoskopas lemia jo charakterį? Šunims ir katėms taip pat galima taikyti žmonių zodiako ženklus pagal jų gimimo datą. Įsitikinkite, ar jūsų gyvūno charakteris atitinka savo zodiako ženklo aprašymą.

 

Avinas (kovo 21 – balandžio 19d.)

Avino zodiako ženklo katinai ir šunys yra lyderiai, jie linkę vadovauti ne tik visam kiemui, bet ir nuolatos bando išsikovoti lyderio poziciją namuose. Avino ženklo gyvūnai nenoriai pasiduoda dresūrai. Jie mėgsta dėmesį, o jo negavę maištauja ir gali elgtis net agresyviai. Šio ženklo šunys ir katės mėgsta, kai jų geras elgesys įvertinamas glostymais ar skaniu kąsneliu, bet jie negali pakęsti bausmių.

 

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20d.)

Jaučio zodiako ženklo naminiai gyvūnai yra tikri tinginiai. Jie tikri smaližiai, dėl gardaus kąsnelio pasiryžę padaryti viską. Šio ženklo katinai ir šunys mėgsta komfortą, todėl pasitaikius progai stengiasi įsirangyti patogiausiame krėsle ar net šeimininkų lovoje. Jaučio ženklo naminiai gyvūnai pakankamai užsispyrę, juos sunku dresuoti, nebent suviliosite keturkojį draugą gardėsiu.

 

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21d.)

Dvynių zodiako ženklo katės ir šunys pasižymi neišsenkančia energija. Jiems reikalingas nuolatinis aplinkinių dėmesys, todėl jie pasiryžę varžytis dėl dėmesio ir su kitais naminiais gyvūnais ir su žmonėmis. Šio zodiako ženklo augintiniai charizmatiški ir greitai pelno žmonių simpatijas. Jie taip pat smalsūs, todėl dažnai susižeidžia arba išsigąsta. Dvynių zodiako ženklo šunis ir net kates lengva dresuoti. 

 

Vėžys (birželio 22 – liepos 22d.)

Vėžio zodiako ženklo gyvūnai pasižymi per dideliu jautrumu. Jiems labai svarbus dėmesys. Jei šeimininkai nesuteikia pakankamai dėmesio, katės ir šunys gali kentėti nuo nerimo ir net susirgti depresija. Vėžio ženklo katės pasižymi dažna nuotaikų kaita, bet yra labai prieraišios. Šunys linkę nuolatos sekioti šeimininkus ir nemėgsta būti vieni.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22d.)

Liūto zodiako ženklo naminiai gyvūnai apsigimę lyderiai. Jie pasitiki savimi ir greitai pelno ne tik kitų gyvūnų, bet ir šeimininkų pripažinimą. Šeimininkams Liūto ženklo šunys ir katinai yra draugiški, reiklūs ir ištikimi. Jie pasižymi neišsenkančia energija ir mėgsta mažus vaikus, su kuriais gali dūkti iki soties.

 

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.)

Mergelės zodiako ženklo gyvūnai pasižymi tvarkingumu. Jie daug laiko skiria savo higienai ir nemėgsta nešvaros. Juos slegia netvarka namuose, todėl katinai ir šunys visada išsirenka sau švariausią ir tvarkingiausią vietą namuose. Net Mergelės ženklo katinai mėgsta maudytis! Šunys nėra smaližiai ir nekaulija maisto. Šio zodiako ženklo gyvūnai savarankiški ir jiems patinka būti vieniems namuose.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA