REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 09-15 d.)

REKLAMA

 

AVINAS. Pirmadienį meilę galite „padėti ant lentynos“, ir be jos turėsite daugybę reikalų. O žvaigždės sako, kad dabar mažiau yra daugiau.  O tas „daugiau“ nutiks antradienį arba trečiadienį ir vienišiams derėtų ten būti. Partnerį turintiems Avinams reikėtų atsiduoti romantiškam impulsui. Savaitės pabaigoje mintys suksis pirmiausia apie darbą (gal ir nelabai linksma, bet kartais – neišvengiama). Atlikite savo užduotis, kad savaitgalį, kai užplūs energija, galėtumėte žaisti. Ir flirtuoti!

TAURAS. Arba draugas pasidalins kokia slapta naujiena iš savo meilės gyvenimo, arba jūs pats atskleisite savąją. Pirmadienis skirtas susitikimams akis į akį. Antradienį arba trečiadienį vienišiams bus naudinga panaršyti savo socialinių tinklų paskyrose. Atnaujinkite savo profilį! Tiems, kurių santykiai yra rimti, norėsis sumažinti greitį. O štai darbo savaitės pabaiga Taurams atrodo būsianti „karšta“. Nors oras gali ir nedžiuginti, bet viską atsvers pakili jūsų nuotaika. Mėgaukitės! Šį savaitgalį gal ir nepavyks užmegzti ilgalaikių santykių, tačiau būkite pasirengę ir atviri viskam, kas vyksta aplink jus.

DVYNIAI. Geriau jau pirmadienį elkitės išmintingai ir susikaupkite darbui, o flirtą ir žaismingus pokalbius pradėkite tik po darbo valandų. Patikimam, emociškai išmintingam draugui antradienį arba trečiadienį suteikite vilties, įsiklausykite į jų nuomonę. Darbo savaitės pabaigoje tam tikram ypatingam asmeniui skirkite visą dėmesį, ne tik jo trupinius. O šį savaitgalį? Oho, jūs esate labai patrauklūs, ir visi tai žino.

VĖŽYS. Pirmadienį jausitės energingi, bet šiek tiek išsiblaškę. Nepražiopsokite jums siunčiamo romantiško ženklo vien todėl, kad skrajojate padebesiais. Antradienį ir trečiadienį verčiau pabūkite vieni (nueikite į kiną, paruoškite sau skanią vakarienę), nei velkitės į ginčus su jums svarbiu asmeniu ar baiminkitės dėl santykių su juo. Susikaupkite. Juk norite penktadienį, kai prasidės linksmybės ir flirto žaidimai, būti pasirengę. Savaitgalį neleiskite, kad nesvarbus reikalas atitrauktų jūsų dėmesį nuo esminio, kai bus sprendžiami jūsų širdies reikalai.

REKLAMA

LIŪTAS. Tik proto ir jausmų dermė pirmadienį gali jums padėti teisingai pasirinkti srityje, susijusioje su romantiškais jausmais. Todėl neleiskite, kad kuri nors iš tų dviejų priešybių paimtų viršų, atsitraukite ir iš šalies pasižiūrėkite į situaciją. Nuostabus pasimatymas ar linksmybės su draugais bus susijusios su kažkokiu nauju pažinimu. O ten, kur esate jūs, atmosfera neabejotinai įkais. Eikite į maisto gaminimo kursus, kokią nors pamoką arba duokite darbo smegenims, pažiūrėkite dokumentinį fimą. Jus pašauks pareiga darbo savaitės pabaigoje. Būkite dėmesingi, šis savaitgalis jums tarsi iš gausybės rago pažers galimybių, tarp jų ir romantiškų.

MERGELĖ. Jei labai daug tikitės iš romantiško pasimatymo pirmadienį, tada jums teks labai nusivilti. O antradienį arba trečiadienį visas jūsų mintis užvaldys darbo ir piniginiai reikalai. Tačiau jau penktadienį keisis prioritetai, širdies reikalai taps svarbesni už protinį darbą. Gilus filosofinis pokalbis padės praplėsti akiratį, o jei jis vyks su jums svarbiu asmeniu, tai padės pajusti artumą.  Puikus pasimatymas nebūtinai turi būti ekstravagantiškas, jis tiesiog gali būti kitoks. Šį savaitgalį būsite neatidūs smulkmenoms, tik būkite tikri, kad tos smulkmenos nėra susijusios su jūsų meilės reikalais.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA