REKLAMA

Norite pakeisti gyvenimą? Keiskite savo vardą!

REKLAMA

Numerologijoje jums ir jūsų gyvenimo tėkmei asmeniškai svarbūs yra trys skaičiai: gimimo data, kurios negalite pakeisti, vardas ir pavardė, kuriuos gavote gimę (jų irgi negalima keisti), ir vardas ir pavardė, kuriuos naudojate dabar. Šiuos galite kaitalioti ne kartą per visą savo gyvenimą. Kitas vardas gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą ir jo kokybę.

Vardas, kurį naudojate kasdien, parodo, kaip matote save, koks, jūsų manymu, esate, kaip save suprantate. Kiekvienąkart kai ištiesiate ranką pasisveikinti ir ištariate savo vardą, pasakote ne tik, kas esate, bet ir kas manote esantys. O bet kuris gyvenimo treneris ar psichologas pasakytų, jog svarbiausia yra tai, kaip jaučiatės šiame pasaulyje.  Jūsų pasitikėjimas savimi, ryžtas, savidisciplina ir tai, kokius dalykus sugebate suvokti ir priimti kaip dovanas, – viskas turi reikšmės jūsų gyvenimo kokybei ir laimei.

Taigi sugrįžkime prie vardo. Vakarų kultūrose yra populiaru po santuokos pasikeisti pavardę. Bet ar tai yra išmintinga? O jei santuoka baigiasi skyrybomis, ar verta pasilikti buvusio vyro pavardę ar geriau ją pakeisti?

Yra bent keletas požiūrių apie pavardžių keitimą susituokus. Pirma, paprastai moteris perima vyro pavardę. Tai akivaizdžiai byloja priklausomybę jam. Kai kurie numerologai netgi tvirtina, kad taip moteris iš dalies praranda savo numerologinę tapatybę. Toks požiūris susijęs su tuo, kad pradėjus gyventi su kitu žmogumi, gyvenimas keičiasi. Tačiau kiti numerologai tikina, kad taip ištekėjusi moteris su vyro pavarde gauna naujos energijos iš sutuoktinio geneologinio medžio.  Tai yra vyro protėviai  ima moterį veikti taip pat, kaip ir jos sutuoktinį. Taigi vyro pavardė ne visada yra neigiamas dalykas, jei ši yra gera ir moteriai suteikia teigiamos energijos.

Dažnai numerologai teigia, kad daiktai ar žmonės yra pavadinti būtent taip, kaip reikia. Jums gali nepatikti  tėvų parinktas vardas, bet tam tikra prasme, toks jums buvo skirtas, jums tokio reikėjo. Toks pat fatališkumas susijęs ir su vyro pavarde. Jei moteris ketina su išrinktuoju praleisti visą gyvenimą, jai “prilips” vyro pavardė, tiks jai asmeniškai. Be to, tai gali būti ir naudinga!

REKLAMA

Daugelis numerologų prieš keičiant pavardę jums patartų pasiskaičiuoti, kaip tai paveiks jūsų pagrindinius skaičius. Visai gali būti, kad sutuoktinio pavardė moteriai suteiks papildomų vibracijų, o tai gali reikšti ir daugiau sėkmės, kūrybingumo, patikimumo, pasitikėjimo, ryžto ar kitų savybių. Akivaizdu, jog kai kuriais atvejais sutuoktinio pavardė moteriai gali tapti „svarbesnė“ ar naudingesnė už tėvų suteiktąją.

Tačiau dauguma numerologijos specialistų sutaria: skaičiai jums padės, jei kiek atsitrauksite, apsiginkluosite visais argumentais „už“ ir „prieš“. Ne tik analizuokite skaičius, bet ir suvokite savo tikruosius jausmus, kas jums yra santuoka ir ko iš jos tikitės su tuo konkrečiu žmogumi, ką manote apie vyro šeimą ir giminaičius, kaip jaučiatės, pagalvojusi apie pavardę, kurią teks „nešioti“.  Tik tada galima priimti galutinį sprendimą. Nesvarbu, ką nuspręsite, – keisti pavardę ar ne, bet kuriuo atveju, skaičiai „dirbs“ jūsų naudai, nes jie bus jums skirti ir pats juos taip priimsite.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA